Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális társat?

Figyelt kérdés

21.szban vagyunk de annyira nehéz nőként nőt találni. Neten számtalan helyen próbálkoztam, itt is de 1-2 levelezés után le állt a dolog. Vagy a kor, vagy a távolság, csak csak a szimpátia hiánya.

Fiatalként az idősebb nők vonzanak, de ez forditva sosem igaz :/ Már olyan régóta próbálok párt találni, de nem jön össze. Ti mit gondoltok erről? Valaki van hasonló helyzetben?

22/N


2018. okt. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, az a baj hogy személyesen senkit sem ismerek aki a nőket szeretné, neten meg a nők is hazudoznak, meg kiderül, hogy más a felfogásotok ilyesmi.
2018. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem könnyű, eddig még én is csak olyanokba futottam bele, akik nem viszonozták az érzéseimet és fényévekre lakott vagy neki is az idősebbek jöttek be és szintén nem viszonozta az érzéseimet xD vagy én nem tudtam az övét + fényévekre lakom tőle. Ez ilyen, de ne add fel, egyszer csak össze jön, ha a csillagok is úgy állnak.
2018. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy neten számtalan helyen próbálkoztál. Élőben nem próbáltad még? Nincs lehetőséged ilyen körökbe kerülni?
2018. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, pécstől nem messze lèvő városban lakom, de semmi :/
2018. okt. 22. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem érettebb nőként a fiatalabbak vonzanak,de ugyanezt tapasztalom mint te.
2018. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na bsszus jó hogy Pécsen élek, de neked meg az idősebbek tetszenek.. xd látod ezt mondtam
2018. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol mindenki ott szúrja el, hogy nem, hogy egyből társat keres, de lássuk be, az igazival kevesebbel aligha akarják beérni. Amikor én beszélgetni kezdek valakivel általában nem egy tesztbe teszem, hogy átmegy-e minden kritériumon. Szoktam olyanokkal is randizni, akik külsőre egyáltalán nem az eseteim, mert okoztak már meglepetést. Mindenki rengeteg elvárással indul, pedig néha csah hagyni kéne mindent. Nincs akkor sem semmi, ha valakivel hónapokig randizgattok, aztán bumm, mégsem ő az igazi. Én szerettem már bele olyan nőbe, akiről először elképzelni sem tudtam, hogy hatni tudna rám.
2018. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!