Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális srácot?

Figyelt kérdés
Örökre egyedül leszek?

2017. okt. 22. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert mindegyik prostituáltakat keres. És itt a gyakorikérdésen is prostituáltak hirdetését láthatod, ha nincs bekapcsolva a reklámblokkolód. Néhány tehetősebb srác hall erről, rájön, hogy ez jó neki, és ahelyett, hogy összeszedne egy normális kapcsolatot, megelégszik ezzel az életmóddal. Ezt köszönhetjük az itt található hirdetésnek is.
2017. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hol keresed? Jó helyen? Te normális srác vagy? 😊
2017. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Első voltam. Ja, ez a biszex kategória? Jó, hogy évek óta használom ezt az oldalt, de néha nem tűnik fel. Most már mindegy. De nem hiszem, hogy az én hibám lenne.
2017. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21/ F vagyok :D
2017. okt. 22. 21:35
 5/7 kovpet ***** válasza:
94%
Dehogy leszel egyedül. 21 vagy bammeg, nem 81... előtted az élet.
2017. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl nagyok az igényeid, pedig már találtál volna? :-D
2017. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én magam szerint “normális” vagyok:D szerintem csak neked kell keresned és egyszer majd csak találsz valakit. Elöttem írtàk még elötted az élet ne ilyen hülyeségen gondolkodj hogy nem fogsz találni senkit! Sose add fel :)
2017. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!