Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok közt miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok közt miért nem találok egy kedves NORMÁLIS fiút se?

Figyelt kérdés
Annyiszor látok olyan fiúkat, akik tök aranyos, normális srácnak tűnnek. Nem piálós, nem cigizős, stb. Miért nem találok melegek közt ilyen fiút? Szeretetre, simogatás, érzelmekre vágyom a szexen túl!

2013. szept. 18. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert meleg vagy.
2013. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. szept. 18. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

"Annyiszor látok olyan fiúkat, akik tök aranyos, normális srácnak tűnnek"

hát igen, tűnnek...heteróként is nehéz párt találni pedig jóval több közül "választhatok".

2013. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert aki meleg, az eleve nem normális. Nem ítélkezek, de azért lássuk be, baromira nem ez a normális.

Mellesleg magyarázd el, mivel jobb egy szőrös férfi segg, mint egy formás kerek női fenék, vagy egy forró nedves punci? Mert ezt heteróként a büdös életbe nem értem meg.

2013. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

19:32-es: kérlek magyarázd el, mivel jobb egy "forró nedves punci" mint egy ápolt, vonzó férfitest? Mert ezt melegként a büdös életbe nem értem meg. ;)


Kedves kérdező! Elvétve akad egy-egy ilyen srác, ne add fel!

2013. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4- hozzászóló!

Te vagy az aki olyanhoz szól hozzá amiről amúgy csak sejtései vannak.

Nem elég, hogy latens homoszexuális vagy még világgá is kiabálod :(

Tudod barátom, ha nem kiabálnál és értelmesen gondolkodnál akkor nem kapnál ilyen választ.

Ha megírod lakhelyed kapsz egy jó pszichiáter címet akivel lelki gondjaid megbeszélheted.

Nem bántani akarlak, mert felesleges lenne, bántod te saját magadat :(

2013. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Én is azt hittem hogy nincs ilyen srác. De péntek 13.-án megismertem életem párját. Akivel nagyon egy hullám hosszon vagyunk. Ő 18 én 19/F :) Szóval keresgélj csak. Romeo, gaypont... :)
2013. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha én is úgy érzem hogy reménytelen :(
2013. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy férfinak csak egy férfi adjatja meg azt amire vágyik. :P
2013. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 davide01 ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok de nem hiszem h egy korosztály vagyunk :D
2015. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!