Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A városomba nincsennek ilyen szórakozóhelyek, egyedül meg nem szeretnék elmenni messzebbre, kicsit tartok tőle.

Személyesen nem tudom megkülönböztetni, hogy valaki tényleg kapható-e rá vagy csak szimplán nagyon kedves.

Neten sok a kamu.

Nektek hol, hogyan sikerült összeismerkedni ?

Köszi! 26/L


2018. aug. 22. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajna mi barátommal ugyan igy vagyunk..szeretnénk ismerkedni es ami alakul de rengeteg a kamu..22l

Remelem nem baj hogy ide irtam 🤗

2018. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted van valami tábla, hogy ide gyertek leszbikusok és akkor tuti lesz valami? Ez nem így működik, nehogy azt hidd, hogy minden heteroszexuálisnak könnyen megy. Akiknek nem jön össze, azokra sincs válasz. Én sem találok olyan barátnőt amilyet akarok, de nekem sem tud senki mondani helyet, pedig még azzal sem kell megküzdenem, amivel neked. Türelem és próbálkozás.
2018. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem gond! :-)


Nem egyszerű senkinek tudom, csak kíváncsi vagyok másoknak hogyan sikerült..

2018. aug. 22. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak tudod, attól, hogy másnak sikerült, neked nem biztos fog. Lehet szerencséje volt. Sajna ez nem könnyű dolog. Ne add fel, légy türelmes és próbálkozz. Ha erőlteted nem fog jönni, ez gondolom sokan eltudják mondani.
2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik városról is van szó?
2018. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Yozsefváros
2018. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem próbálj meg emberekkel beszélgetni.

Tudod, azok az izék, akik ott mászkálnak, amikor vásárolsz, amikor a hobbid űzöd . Hasonlóan néznek ki mint te.

És ha már egy helyen vagytok, vannak közös témáitok is.

2018. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Engedjétek meg, hogy én is hozzászóljak ehhez a kérdéshez. Én egy 26 éves vidékén élő lány vagyok. Soha nem gondoltam volna még régebben, hogy valaha interneten fogom megtalálni a páromat, erre úgy adta az élet, hogy az előző két barátnőmet is interneten ismeretem meg, méghozzá az egyiket itt gyakori kérdéseken teljesen véletlenül, a másikat pedig egy fórumon. Mindenféle keresgélés nélkül.


Azt javaslom, hogy lény nyitott és kitartó, megfogja hozni a gyümölcsét :)


Egyébként jelenleg én is "párkeresésben vagyok" bár azért nem görcsölök rá.


Ha úgy van szívesen ismerkednék itt is, ha más nem egy jó levelezőtársi viszony alakul ki. Szeretek megismerni új embereket :)


Üdv

Egy 26 éves szingli lány :)

2018. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Én itt találtam meg a az igazit, 5 éve, ma a menyasszonyom, jövő hónapban a feleségem! :)


Egy volt a sok közül... De ahogy beszélgettünk,megismertem, ki is emelkedett a sokaságból.


Írtak rengetegen, fiúk, képkéregetők, kamu profilok. Be is dőltem párnak :(

Feladtam, de újra próbálkoztam. Itt, egyéb internetes fórumokon, élőben is többször. Vagy 3 éven át -.-'


De érte, megérte *-*


Ne add fel, ismerkedj, neten, élőben mindenhol, mindenkor.

Max lesz pár barátod vagy ismerődöd, ha nem is párkapcsolat.

Akivel meg nem érdemes foglalkoznod, hagyod a francba, érezni és tudni fogod nyugi.


Legyél magabiztos, de ne add meg rögtön minden elérhetőségedet. Inkább hívd el valahova az adott személyt, séta, fagyi, mozi bármi. Ebből már le tudod szűrni, ha elmegy a randira, hogy nem kamu az illető.

Onnan meg megy szépen minden a maga rendjén, beszélgessetek, nevessetek :D

Ha egy haverra vagy barátra lelsz benne, az sem akkora tragédia.

Majd eljön a neked való személy. De ahhoz neked is tenned kell, nem pottyan az öledbe.


Legyél kicsit bátrabb, kérdezz rá, egy kérdésbe még nem halt bele senki. Nincs odaírva a homlokára senkinek, hogy meleg vagyok és szingli, ismerj meg.


Ha rákérdezel és a válasz az, hogy nem, akkor sincs baj, csak egy kérdés volt, nem harapja le a fejedet.


Nekem is ezek voltak a kifogásaim, soha nem is lett volna senkim, ha nem erőltetem.

Én is örültem volna egy leszbi bárnak, ahol minden pénteken szingli buli van. Vagy egy közösségi honlapnak, ahol tutira akadt volna valaki.


De sajnos nem ilyen egyszerű, mint ahogy semmi sem az életben!


Én szorítok neked :D nagyon izgi kalandok előtt állsz :*

Kívánom, hogy megtaláld akit szeretnél!!!


25l/l

2018. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!