Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért félek ismerkedni társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ismerkedni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mindenki aki tetszik messze él tőlem. Képet nem tudok kirakni mert visszahúzódó vagyok, írni is félek mert mi van ha ráírok egy szimpatikus nőre akinek nem tetszem. Mivel biszex vagyok ez még jobban megviselne mintha egy pasi utasítana el, mondjuk náluk sohasem kezdeményeztem. 28/n
2018. júl. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Akkor ne ismerkedj, ilyen egyszerű. Fel kéne ehhez picit nőni már így 28 évesen.

"Képet nem tudok kirakni mert visszahúzódó vagyok"

Bocs, ez dedó. Amennyi kamus van, szerinted vissza fognak írni egy arctalan embernek? Nem. Meg élőben mit csinálsz, zacskó húzol a fejedre? :D Ugyan már.


"félek mert mi van ha ráírok egy szimpatikus nőre akinek nem tetszem"

Tudod mi van? Semmi, nem reagálnak. Talán ezer visszautasításból 1-2 olyan, hogy "bocs, nem vagy az esetem"


"Mivel biszex vagyok ez még jobban megviselne mintha egy pasi utasítana el, mondjuk náluk sohasem kezdeményeztem. "

Ez már csak bebeszéled magadnak, ugye tudod? Mi van, ha visszautasítanak? Semmi. Neked sem tetszik mindenki, te sem mindenkinek. Kész-passz.

2018. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de rólam senki nem tudja, hogy biszex vagyok. Elég ha egy kíváncsi heteró pasi vagy nő rosszindulatból beregisztrál a környékről, és elterjesztik hogy fent vagyok.
2018. júl. 11. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem tudod megoldani, hogy tisztességes profilt csinálj, amivel nem néznek perverz bàcsikának, és ha nem vagy hajlandó azt tenni ami a társkereső célja, akkor ne is regisztrálj társkeresőre. A sült galambra hiàba vársz, neked is tenned kell a sikerhez, illetve fel kell tudnod kínálni valamit a másik félnek,amivel felkelted az érdeklődését. Nem rosszindulatból, de ki akarna ismerkedni egy önbizalomhiányos,döntésképtelen nővel aki 28 évesen nem mer beszélgetést kezdeményezni másokkal és fél képet kitenni,mert elterjesztik hogy biszex....Akkor egyáltalán minek akarsz nőkkel ismerkedni? Pláne hogy az is bajod,hogy valaki messze él...Akkor aki közel él hozzád azzal hogy oldanád meg a találkozást? Bárhol megláthat egy ismerős és elterjesztheti,hogy nővel találkozgatsz. Tényleg tiszta dedós vagy. Komolyodj meg egy kicsit aztán menj vissza ismerkedni.
2018. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szépen leszóltak.

Még csak 20 vagyok, de velem is ez a helyzet, és még fiúm sem volt. Tudom nem nagy vigasz, de nem vagy egyedül.

2018. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!