Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nincs önbizalmam nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? Általában akibe beleszeretek, és azt gondolom róla, hogy leszbi vagy minimum biszex arról kiderül hogy heteró. Nekem nincs radarom az ismerkedéshez. Társkeresőn meg még jobban parázok, mert ha megtetszik egy nő akkor azt érzem hogy túl szép hozzám, nem szeretne velem ismerkedni. Pedig nőies vagyok, ápolt is mégsem merek ráírni nekem tetsző nőkre.
2018. júl. 23. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyannal, akiről biztosan tudod, hogy leszbikus.
2018. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is mondta, ismerkedj olyan helyen ahol csak leszbikusok vannak, ne várj semmi komolyat az elején, mármint pl egyből kapcsolatra gondolni, hanem hagyd hogy sodorjon az ár. Ha nem is párkapcsolatot, barátokat is érdemes szerezni! ;) Ne feledd, aki nem mer, az nem nyer. :) Lehet lesz pár olyan személy akinek nem fogsz bejönni, de biztos lesz olyan is akinek igen. Ha nőies vagy akkor meg főleg, ne hagyd hogy a félelmeid a boldogságod útját keresztezzék ;)
2018. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit tennék csak hozzá, hogy ha már barátokat szereztél, akkor onnantól talán könnyebb lesz párt is találni. A barát is ismer pár embert, bemutat nekik, és aztán egyre több leszbikussal találkozol majd, idővel pedig párra lelsz
2018. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!