Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lehet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet találni leszbikus vagy biszex nőt aki szeretne egy szeretői de szerelmen alapuló kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elválni nem tudok meg van egy gyerekem emiatt a környezetem előtt vállalni sem. Már megbántam hogy férjhez mentem de nem tudom visszacsinálni, viszont már az is boldoggá tenne ha lenne egy barátnőm. Nem tudom mit csináljak.
2018. aug. 3. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerkedni akarok, de én engedem a feleségemnek, hogy legyen diszkrét alkalmi viszonya.
2018. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nem sokan fognak belemenni,hogy neked kell a kecske is meg a káposzta is. Neked kényelmes lenne így,de a másik félnek ez degradáló,megalázó,hogy örök második egy pasi miatt. Ráadásul ha már férjnél vagy és gyereked van,abban a korban vagy, amiben már a másik fél is szeretne komoly kapcsolatot/összeköltözést,de te ezt nem tudod megadni. Szóval ha válni akarnál csak még kis idő kellene hogy rendezd a dolgokat akkor én és sokan mások is adnànak neked esélyt, de így hogy nem is akarsz erőfeszítéseket tenni...Másoknak sem volt könnyű felvállani hidd el,mégis sokan megtették. Az előző barátnőm is gyerekkel lépett ki a házasságából, felvállata és nem halt bele,nehéz volt,de tőlem és az igazi barátaitól kapott támogatást. "Nem tudom visszacsinálni". De igen,csak be kell adni a vàlást. És ne beszélj szerelemről,míg a másik mellett a férjeddel is lefekszel.
2018. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egyetértek a 2. válaszolóval. Igazat írt.


24L

2018. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem de én olyan helyen éltem ahol nem vállalhattam fel, most meg ott a kislányom nem akarom, hogy emiatt bántsák. Sőt ha őszinte akarok lenni, lehet hogy én sem bírnám azt a sok homofób beszólást amit egy leszbikus nő kap. De sokat gondolkodtam és remélem hogy megfogok tudni békülni azzal, hogy a férjem egy viszonylag, rendes családszerető ember, és nem adódhat meg minden ember életében az, hogy boldog legyen. Mert szerintem sok házasság van ahol nem szeretik egymást. De lehet, hogyha fiatalon vállaltam volna hogy inkább a nőkhöz vonzódom sem lennék boldogabb, a családom sohasem fogadott volna el.
2018. aug. 4. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ugyanebben a helyzetben vagyok! Időd, ha úgy engedi írj kérlek!

2018. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nincsenek homofób beszólások, csak mondom... de egyénfüggő.... egy nő ha bele is menne idővel úgyis döntened kéne hogy elválsz vagy nem ...

24l

2018. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!