Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogy lehetne feltüzeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehetne feltüzelni kicsit egy 2 éves kapcsolatot? Tanácsok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és néha úgy érzem, hogy kezd monoton lenni a dolog. Van ötletetek, hogy dobhatom fel kicsit? Tudjátok, hiánzyik az a játékosság, ami a kapcsolat legelején volt.

Együtt lakunk.


21 L :)

Várom a tanácsokat itt, hozzászólás formájába vagy akár privát üzenetben, ahogy nektek jobb. :)

Köszönöm,

J!



2018. júl. 2. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Anál ? :D
2018. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
szerepjátékok, enyhe BDSM
2018. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 férfi vagy? :))
2018. júl. 2. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Huhh, van baj, ha 2 év után már fel kell egy kapcsolatot tüzelni, főleg 21 évesen :D

Ha hiányzik a kacérkodás, akkor legyél kacér. Csábítsd el, lepd meg valamivel, menjetek el egy hétvégére valahová vagy csináljatok valami olyat, amit eddig nem.

2018. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ott kezdődik a gond, hogy te 21 éves ,,nő" létedre nem tudod mi kell a férfinek, 2 év után :)


Első voltam. Férfiv agyok.

2018. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus kategória te sasszem.....
2018. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hoppá, én kérek elnézést.

Nem férfi az illető.

Elnéztem :D

2018. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Első

Nem, nem tudom mi kell egy férfinak, de gondolom te megmondod :) Szép estét!

2018. júl. 2. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én biszex nő vagyok nem tudom hogy aki leszbikus annak tetszenek az ötleteim. Szexi fehérnemű, nem tudom hogy az ilyen felcsatolhatós játékok mennyire jönnek be nektek. Egyébként az anált is kilehet próbálni pl. ujjakkal, ha közben simogatják a csiklót az úgy jó érzés.
2018. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeeintem az ilyen esetekben az érzelmi részre kell ráerősíteni,ha a kellő romantika megvan akkor tud majd újra kibontakozni köztetek a játékosság is. Pl. Mire hazaér várd vacsorával és ne a hétköznapi dolgokrók beszélgessetek,hanem az érzéseitekről. Hétvégenként sétáljatok,kiránduljatok vagy wellness-ezzetek kettesben,ahol szintén jobban meg tudtok nyílni egymás előtt. Vegyél neki apró ajándékokat, napközben csak úgy bújjatok össze, gyakran csókold meg . Egy olyan kapcsolaton ami kezd ellaposodni az ilyen dolgok fognak segíteni,nem a szexuális dolgok, mert hiába öltözöl be szexi nővérkének,ha érzelmileg picit elhidegültetek.


Az 1-esnek meg: Ahogy hallgatom a heteró kolleganőim beszélgetését, a nőknek sokkal jobban bejön, ha bevennének egy pasit 3.-diknak;-)

2018. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!