Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Merjek kapcsolatot kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kapcsolatot kezdeni ezzel a nővel?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy biszex bár még sohasem volt kapcsolatban nővel. Állítása szerint félt, mert a szülei nem fogadnák el és világ életében korlátozva volt. De volt szerelmes nőkbe. Viszont ezek miatt csak férfiakkal volt kapcsolatban. 32 évesen költözött el otthonról. Kedves, érdeklődő, látom rajta hogy érez valamit irántam de félek kapcsolatot kezdeni vele. Mert ennyi ideig, hogy tudta elnyomni az identitását? Tény hogy szörnyű helyen él, és a szülei még abba is beleszóltak hogy mikor vesz levegőt kb. de nem bírom felfogni hogy bírta eddig.
2018. jún. 13. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Háát, nem is tudom. Ha szerelmes volt nőkbe,akkor titokban úgyis összejött volna velük a világ minden tiltása ellenére. És ha olyan rossz lett volna neki otthon nem csak 32 évesen költözött volna el. És ha kevésbé érdekelték a férfiak akkor minek volt kapcsolatban velük,ki kényszerítette rá?


Ettől függetlenül nem vetném el teljesen, hallottam már olyanról,hogy valakinek 30 felett "megváltozott" az érdeklődése és onnantól kezdve csak a saját nemével volt. Nem tudom mennyire lehet adni az ilyesmire,de nincs is kizárva. Az is lehet, hogy tényleg olyan erősen gyereklelkű, hogy eddig inkább a szüleinek akart megfelelni ,semmint a saját vágyainak(ezt bizonyítja hogy 32 évesen költözött el tőlük). Viszont ebben az esetben sok macera lesz vele,még nem lesz egészen önálló.


Én adnék neki esélyt az ismerkedésre,barátkozásra, de nem ugranék bele vele egy kapcsolatban, nem lenne okos döntés, te se tedd ! Igyekezz minél alaposabban megismerni őt. Majd ha jópàr hónapig jól megvagytok,élvezitek egymás társaságát,eődödnek az érzéseitek,látod rajta,hogy tudatos,önálló,megfontolt döntéseket hoz, nem csak sodrósik az életben, látod hogy valóban érdekled nemcsak kapaszkodót keres benned,akkor érdemes megpróbálni a kapcsolatot is.Addig légy óvatos.

2018. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mert kezdeményezni mert akikbe szerelmes volt heterók voltak. Belátom, hogy nehéz élete volt, meg van benne egy nagy megfeleléskényszer is.
2018. jún. 13. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vicceljetek már! Én is 2x voltam szerelmes nőbe, elmondtam nekik, de heterók voltak és nem viszonozták. Ennyi. Nyugodtan kezdjél vele kapcsolatot!
2018. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!