Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet/ hogyan visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet/ hogyan visszahúzódó lányokkal kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Idegenebb körökben én nagyon visszahúzódóbb vagyok, baráti körökben kicsit kevésbé. Nem nagyon bírom a diszkót meg a hasonló "közönség" előtti táncot, stb.

Szóval nagyon ilyen helyekre nem járkálok el. Én igazából romantikusabb fajtának tartom magam. Programokat ha lenne inkább amennyire lehet kettesben, tehát ilyen csoportosan elmenni bulizni az az én biztos nem.. Mozi vacsi vagy bármi csak kettesben..

Na de kicsit elkalandoztam, szóval ismeretlen ilyen típusú lányokkal hogyan? A másik gond meg hogy mindig a barátnők csoportosan mozognak, és úgy nem lenne képem se odamenni.

17F



2018. ápr. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok csak lányba:(

Ha gondolod írj

2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dulalamur :)
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok...lányban
2018. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak ilyen lányok, na de kapcsolatot kiépíteni hogyan veletek? hogyan kezdjek neki? Egyáltalán hol tudnálak titeket megismerni? (nem pont rólatok van szó válaszolok, hanem az ilyen lányokról)
2018. ápr. 10. 22:14
 5/8 egyre ***** válasza:
Általában csendes helyen vannak
2018. ápr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi számít csendes helynek? :D

//Én is hasonlóan vagyok, csak egy évvel fiatalabban.

2018. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 egyre ***** válasza:
Mi nem számít csendes helynek?
2018. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csendes helyek: ha Pesti vagy Gellért hegy, (vagyis én oda szoktam menni xd), könyvtár, valamilyen parkszerűség ahol nincsenek emberek
2018. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!