Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Eltudnátok képzelni kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok képzelni kapcsolatot biszex nővel?

Figyelt kérdés
Aki eddig csak férfiakkal volt, de már évek óta nem volt szexuális kapcsolata velük, de még nővel sem volt. Hűséges, és nem olyan szexre hajtó mint a biszexek többsége. Szerintetek leszbikusként jó ötlet belevágni egy ilyen kapcsolatba? Olyan történhet hogy randizunk és szex közben rájön hogy nem megy neki nővel? Mert eddig nem volt ilyen tapasztalata, de érzései voltak nők iránt.
2018. júl. 7. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%

Kapcsolatot semmiképp. Esetleg ha olyan időszakom van, akkor szexre jó lenne.


Amúgy igen, történhet olyan hogy meggondolja magát, mert csak fantázia szintjén izgatják a nők, társkeresőn kb.csak ilyenekbe futok bele...Beszélgetünk, skype-olunk, találkozunk, aztán közli, hogy neki ez nem megy. Ha még nem is volt kapcsolata nővel nagyon esélyes,hogy csalódni fogsz. Okosabb lenne ha nem mennél így bele.

2018. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Akit csak fantázia szinten izgatnak a nők, azok nem biszexek.
2018. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Már elnézést, hogy közbe szólok, de hetero férfiként is úgy érzem muszáj, hogy közbe szóljak…

Egészen Véletlenül találtam ezt a kérdést, és sok hasonlót olvastam már, de egészen eddig egy ilyenre sem válaszoltam…

De már egyszerűen engem is mélységesen felháborít ez a fajta hozzáállás.

Különösen ez a hozzászólás:


Hol látsz itt gyűlölködést,te pasik által elbutított,divat hímsovináci?...

Ezek után olyan gyűlölet fröcsög belőled, hogy az elképesztő!

Ilyen hozzáállással azt kívánom neked és a hozzád hasonlóan gondolkodóknak, hogy soha az életben ne találj nőt magadnak.

De nem is fogsz! Hiszen minden nőben csak a hibát keresed! És nem azt nézed, hogy bárkivel is volt azelőtt, az már nem számít! Mert az csak egy út volt, hogy hozzád elérjen. Hogy veled lehessen…

Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekelne, ha a barátnőm egy focicsapattal is volt előttem. Nem érdekel! Mert velem van, engem választott, és csak ez számít!

De te és a hozzád hasonlóak, ezt nem érthetitek…

Hiszen ez éppen az elfogadásról szól! De ti csak gyűlölni tudtok…

Az ilyen gyűlölködőknek különösen ajánlom a Comic strip - Képtelen képregény

című filmet Az éppen erről szól! Pontosabban egy fordított helyzetről, de aki megnézi, az érteni fogja, hogy miért ajánlom ezt a filmet

2018. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eddig még nem ismertem biszex nőt, de minden további nélkül megismerném! Ha szimpatikus lennénk egymásnak, nem zavarna a biszexualitása! F.
2023. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon is! f.
2023. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!