Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Eltudnátok képzelni kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudnátok képzelni kapcsolatot biszex nővel?

Figyelt kérdés
Aki eddig csak férfiakkal volt, de már évek óta nem volt szexuális kapcsolata velük, de még nővel sem volt. Hűséges, és nem olyan szexre hajtó mint a biszexek többsége. Szerintetek leszbikusként jó ötlet belevágni egy ilyen kapcsolatba? Olyan történhet hogy randizunk és szex közben rájön hogy nem megy neki nővel? Mert eddig nem volt ilyen tapasztalata, de érzései voltak nők iránt.
2018. júl. 7. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Ha lesz hozzá gyomrod,hogy ha mondjuk az utcán szembe jön egy "jóképű" pasi, és tudod,hogy a párod felizgul tőle,akkor hajrá. Nekem nem lenne.
2018. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is sok férfi tetszik neki őszintén elmondta. 5 éve nem volt utoljára szexuális kapcsolata férfiakkal azelőtt is csak négy férfival volt akikkel együtt járt. Tehát annyira nem izgul fel rájuk.
2018. júl. 7. 09:14
 3/15 A kérdező kommentje:
-nem
2018. júl. 7. 09:14
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Akkpr is van aki tetszik neki, van akire fel izgul. Nekem a belem kifordulna ha erre gondolnék,de ha téged nem zavar ez a tény akkor oké.
2018. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én összejönnék vele. Azért ez nem ennyire fekete vagy fehér, én sem izgulok rá bármelyik nőre, ez baromság. Ha van érzelmi alap, nem fog mást kívánni. Adj esélyt neki azt mondom.
2018. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

"Ha lesz hozzá gyomrod,hogy ha mondjuk az utcán szembe jön egy "jóképű" pasi, és tudod,hogy a párod felizgul tőle,akkor hajrá. Nekem nem lenne."


Hát nem tudom te hogy vagy vele de én vadidegenektől nem szoktam csak úgy felizgulni, főleg nem úgy hogy elmentek mellettem az utcán, főleg nem akkor ha kapcsolatban is vagyok. Vagy miért, te elképzelhetőnek tartod hogy amíg van barátnőd felizgulsz egy másik nőre az utcán? Mert ha igen akkor gratulálok, és így légyszi ne szólj meg másokat. Ha meg nem akkor képzeld attól hogy valaki a másik nemhez is vonzódik, ugyanígy van ezzel. Attól hogy valaki biszex, nem lesz automatikusan érzelem nélküli ösztönlény.

Szóval légyszíves ne beszélj ilyen lekezelően rólunk, mert eléggé bántó. Nem valami gusztustalan vadállatok vagyunk, hanem biszexuálisak, és még csak nem is mi választottuk, ilyennek születtem nem tudok tenni ellen. Ettől még nem vagyunk kevesebbek vagy többek senki másnál. Amúgy 3 éve vagyok együtt egy lánnyal, és eléggé rosszul esik, meg neked is rosszul esne ha ennyire lekezelnék, leegyszerüsítenék az érzéseid a barátnőd iránt.

2018. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Kezdem azt hinni, hogy az összes leszbi lány ilyen röhejes, mint az egyik válaszoló. Mást de olvasni ezen az oldalon, mint hogy ők undorodnak a férfiaktól, és az összes pasi és biszex csaj menjen vissza az anyjába, mert ők nem bírják őket elviselni. Szánalmas. Ilyen hozzáállassal egy cseppet sem vagyok jobbak, mint a homofóbok. Mit ártottak nektek a pasik? És miért zavar, ha nekem ők is tetszenek? Bocs, de nekem szükségem van a férfiakra, sokkal jobban, mint gyűlölködő leszbikre. Szemrebbenés nélkül küldenék el egy ilyen csajt.
2018. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Hol látsz itt gyűlölködést,te pasik által elbutított,divat hímsovináci? Egyszerűen van akiknek nincs gusztusuk a biszexekhez gyűlölködés nélkül taszítónak találják az életmódjukat. Hadd döntsük már el mi,hogy mi zavar bennünket és mi nem. Ha neked meg szükséged van pasikra akkor menj hozzájuk,senkinek nem fogsz hiányozni,csak ne lepődj meg ha másnak meg nincs "szüksége " se rájuk se rád, hanem egy rendes leszbikus nőre lesz szüksége,és szóba sem fog állni veled. Nehogy már mindenkinek sztárolni kelljen a pasikat meg a biszexséget azért mert te biszex vagy.
2018. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán egy szóval sem mondtuk hogy sztárolj minket vagy a pasikat. A te életed semmi jogom hogy beleszóljak, nem is akarok. Sőt kívánom hogy légy nagyon boldog, úgy ahogy te szeretnél, minket nem zavar. De ez akkor is nagyon sértő hogy úgy beszélsz másokkal hogy a beled kihányod tőlük. Csupán a szexualitása miatt senki nem több vagy kevesebb másoknál. Az életmódunkat pedig nem mi választottuk, így születtünk. Hidd el szívesebben lennék leszbikus vagy hetero, de ezt dobta a gép. Szerencsére már sikerült megbirkóznom vele, de nem egyszer akartam már eltakarodni erről a földről, az olyan bántások miatt amit most tőled is megkaptam.
2018. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Milyen életmódunk? Ugyanolyan életet élek, mint bárki más. Ha arra gondolsz, hogy biztos naponta mással kefélek, nem így van. Hűséges vagyok, egyszerre egy párral. Ha valakit szeretek, nem igénylem a másik nemet.

Osztom az előttem szóló véleményét, az az undorító, ahogy másokról beszélsz.

2018. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!