Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csoporttársam leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csoporttársam leszbikus lenne, vagy ő egyszerűen csak ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány csoporttársam az egyetemen, aki első ránézésre is nagyon fiús. Tüsi haj, olyan ruházat, amit ugyan nem a férfi osztályon vásárolt, viszont semmi nőies nincs benne (teljesen átlagos pólók, pulcsik, nadrágok). A mozgását is úgy tudnám jellemezni, hogy "laza". Amiről ugyan nem tehet, de ez is csak a fiús jellemét erősíti: mély hangja van és kb semmi melle.


A magánéletéről semmit nem tudok. Jóban vagyunk, gyakran beszélünk, de erről még sosem mertem kérdezni.


2018. jún. 2. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Megeshet. De lehet csak ilyen a stílusa. Ismerek ilyesfajta lányt, de teljesen hetero. Viszont ismerek egy másikat is, ő pedig leszbikus. De a nőies nők között is vannak leszbikusok ( akikről nem mondanád meg ha nem árulja el) Én pl biszex vagyok, de semmi külső látszata nincs. Csak az tudja, akinek mondom. Úgyhogy lehet, hogy butch a csaj, de az is lehet, hogy csak fiús beállítottságú hetero. Ha azt mondod jóban vagytok, szoktatok beszélgetni, akkor esetleg tapintatosan rákérdezhetsz melyik nemhez vonzódik
2018. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A szexuális vonzalmak és a külső teljesen különáll egymástól...
2018. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen. Sok mindent elárul a külső. Nonverbális kommunikáció.
2018. jún. 3. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Rólam senki se mondja meg, annyira nőies vagyok. Ezt neked nonverbális kommunikáció -.-
2018. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ne keverjük össze azzal, hogy mit akarsz közölni, és mit nem. Nyilván azt is meg kell tanulnia valakinek, illetve észre kell vennie, ha valaki nem szavakkal kommunikál, hanem a testével. Ha te teljesen nőies vagy, soha nem lesz ráírva a homlokodra, hogy kihez vonzódsz. Kivéve, ha minden alkalommal nőket bámulsz az utcán és nők nyakában lógsz. Maximum az lehetne gyanús.
2018. jún. 3. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Én azt nem értem, neked miért nem mindegy, hogy most leszbikus vagy csak fiúsabb stílusa van? Aki NŐ, azon mindegy, hogy egyszerű póló van farmergatyával vagy más, attól ugyanúgy nőies marad...

Mi egész biztos nem fogjuk tudni a beállítottságát, ha annyira jóban vagytok, kérdezz rá nála, mi a helyzet.

2018. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!