Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek zavaró ha beszélek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavaró ha beszélek szex közben?

Figyelt kérdés
Én olyanokat szoktam mondani pl. hogy kívánlak, imádom a p......., melledet,nyalásnál meg annyira élvezem, hogy sokszor mondom neki, hogy mennyire jól csinálja.Tehát nem alpári csak ilyen erotikus gondolatokat. De nem tudom hogy vajon ez nem zavaró a barátnőmnek mert ő nem beszél szex közben, csak ha én elkezdem. De nem tudom befogni a számat, és csak élvezni pedig igyekszem. Szerintetek ez zavaró tulajdonság?
2018. máj. 31. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Emberfüggő, de engem ez a stílus nagyon zavarna.
2018. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

"Gyenge kamu."


Én is pont ezt mondtam, mégis lepontoztak!

2018. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__93..


A kérdés szinte ugyanaz...

A hapsikánk erre akarja kiv3rni :D

2018. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu nő vagyok ő az első barátnőm. Előtte csak pasikkal voltam. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyire beletudok szeretni egy nőbe. Már az első csók sokkal jobb volt vele, mint az exeimmel.
2018. jún. 1. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az a zavaró, hogy szinte minden egyes kérdésnél akad valaki, aki pasinak gondolja a kérdezőt. Persze van rá nem is egy példa, amikor valami perverz alak akar itt élvezkedni, de ne ítélkezzünk már elsőre.
2018. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit alpári. De ha szerelmes lennék beléd, akkor valószínűleg nem zavarna.

Azért a bevásárlólistát meg a szennyest ne ilyenkor kezdd el megtárgyalni.

2018. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!