Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek zavaró ha beszélek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavaró ha beszélek szex közben?

Figyelt kérdés
Én olyanokat szoktam mondani pl. hogy kívánlak, imádom a p......., melledet,nyalásnál meg annyira élvezem, hogy sokszor mondom neki, hogy mennyire jól csinálja.Tehát nem alpári csak ilyen erotikus gondolatokat. De nem tudom hogy vajon ez nem zavaró a barátnőmnek mert ő nem beszél szex közben, csak ha én elkezdem. De nem tudom befogni a számat, és csak élvezni pedig igyekszem. Szerintetek ez zavaró tulajdonság?
2018. máj. 31. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Helyes.
2018. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg a barátnőd
2018. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Szexi
2018. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Lehet neked kéne többet kényeztetned őt, legalább addig is csendben vagy :D
2018. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Akkor sem tudom befogni teljesen mert ha nyalok megjegyzem hogy milyen finom, mennyire szeretem ha nedves, milyen szép, szexi, kívánatos stb. Bár akkor kicsit kevesebbet beszélek, érdekes de régebbi kapcsolataimnál nem voltam így.
2018. máj. 31. 19:24
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Kamu a kérdés :D

Ez olyan gyanú, hogy a nagy könyvben meg van írva :D

2018. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
A p... - n kívül engem nem zavarna egyik sem, amiket mondogatsz. De ez én vagyok, még a felhasználó nevemet sem tudod. Úgyhogy beszéld ezt meg a barátnőddel. :)
2018. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Pasik is válaszolhatnak..?
2018. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

"Pasik is válaszolhatnak..?"


NEM!!!

Csak lányok!!!

2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Nőtől mèg nrm hallottam ilyesmit,nekem eszmbe sem jutna ilyeneket mondani. Ez az alpári stílus inkább lehangolna mint izgatna. Plussz a szex öröme nem p....áról meg a mellről szól. Gyenge kamu. Amúgy miért kellett lepontozni azt aki azt írta hogy csak lányok vàlaszolhatnak? Akkor minek van külön leszbikus kategória?
2018. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!