Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mennyire élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mennyire élitek ki mostanság a szexuális vágyaitokat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nehezebb a dolgotok, viszont ettől még igényetek gondolom van. Nem szokott néha idegtépő lenni, ha nem sikerül, vagy van erre alkalmi partneretek?

2018. máj. 24. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok alkalmi témájú kérdés?!?! :D
2018. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Semennyire xd nincs alkalmi partner sose volt csak kapcsolat altal de mivel az nem jon ossze senkivel ezert eleg idegtepo mar egy ideje xd
2018. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, aki igazán akar és nemcsak a sültgalambra vár,annak van kapcsolata.Plussz akinek van kapcsolata annak évekig nincs gondja a "megéléssel".


És azt is rosszul tudod hogy szexuális feszültségcsökkentőnek használjuk egymást alkalmilag. A legtöbben élből elutasítják az alkalmizást. Nem vagyunk pasik,nem halunk meg ha 2 hónapig nem szexelünk és nem fekszünk össze fűvel-fával csak szex céljàból.a leszbikusok 95%-a igényesebb ettől.

2018. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as jól mondja.


Ez a pasik hülyesége, hogy megakar halni punci nélkül.

Nekünk az érzelmek is legalább annyira fontosak mint a szex, szóval a magam részéről inkább párkapcsolat párti vagyok. Alkalmi nem menne....Meg minek? Hiszen az illető nő nem ismeri eléggé a testemet, én se az övét, csak szerencsétlenkednénk....Inkább legyen egy nő akivel az életemet is letudnám élni, aki pontosan tudja mit szeretek és hogyan!

2018. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Alkalmi KAMUS PASIS KÉRDÉSEKRE nem óhajtok válaszolni, hapsikám :D

Rád jött a nehézség? :D

2018. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tökmindegy, hogy a kérdező pasi, vagy nő? Feltett egy normális kérdést, és nem adta ki magát másnak, mint aki. Hol látsz te itt kamut? Mellesleg mégiscsak válaszoltál... :)
2018. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem le***azhattok de nekem van egy lány akivel majdnem napiszinten tartom a kapcsolatot majdnem hetente összejárunk de ennyi . Megbeszéltük hogy nem kell kapcsolat se neki se nekem .

Igen is vannak nők akik vágynak a női testre de nem akarnak kapcsolatot csak alkalmit mikor épp megkívánják .

2018. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Csak ők nem leszbikusok, hanem alkalmi leszbik, vagy biszexek. Bocsi minden normális biszextől, de ez van...
2018. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán mindegy, mert ha elkezdünk neki minden intim dolgunkat kitárgyalni, biztos kiveri rá a bocskort
2018. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs mit kivernem. Nem vagyok fiú/férfi.
2018. máj. 25. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!