Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők ti összejönnétek, illetve bele tudnátok szeretni biszex nőbe?

Figyelt kérdés
Ha pl. igényli a behatolást megadnátok neki pl. felcsatolhatóssal?
2018. máj. 15. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Mindenre a válasz igen. Én leszbikusként imádom a behatolást, akár ujjak, akár felcsatolhatós formájában. El tudom különíteni a játékszert egy igazi pénisztől.


23/L

2018. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenki el tudja különíteni csak a heteró férfiak nem.

A leszbikusok azért nem szeretik mert a többsége nem igényli a behatolást. Nem a játékszerrel van bajunk, nekem legalábbis, hanem hogy egy pici női ujjaknál nagyobb dolgot nem bírok elviselni a micsodámban...

2018. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha pont olyanok előítéletesek, akiket ezerszer kivet magából egy nap ez a társadalom,akkor mindegy is.

Akkor ne szeressenek bele egy biszexuálisba.

Nekem meg: love is love és hagyjuk az előitéleteket, legalább mi.

Amúgy ha egy leszbikus nem jönne össze velem csak, mert voltam már férfival azt is elfogadom és tiszteletben tartom, csak nekem nem fér bele az értékrendembe a kirekesztés, ezért megszakítanám a kapcsolatot.Én hiszek abban, hogy aki szeret valakit kitart mellette és hűséges, mindegy mi a nemi identitása.Erre alapuljon egy kapcsolat két ember között.

2018. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!