Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők ti összejönnétek, illetve bele tudnátok szeretni biszex nőbe?

Figyelt kérdés
Ha pl. igényli a behatolást megadnátok neki pl. felcsatolhatóssal?
2018. máj. 15. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én a másik oldalról szólok. Biszex vagyok, a barátnőm leszbikus.

Nem igénylem a behatolást, de szerintem megadná ha kérném.

2018. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem jönnék össze, és nem azért mert ezeket igényli, pusztán a sok csalódás miatt, ami ért biszexektől :)
2018. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen. :) 19/L
2018. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy is kiváncsi lennék milyen érzés megdugni valakit szóval nem akadály :D

Egészen addig semmi bajom a biszexekkel amíg nem akar hármast, nem hagy el egy pasiért, és nem akar engem megdugni felcsatolhatóssal/vibrátorral/dildóval...

21/N

2018. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Igen, megkapna a bizalmat.

Szexbe pedig minden belefer...;)

40N/L

2018. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem jönnék össze vele,nem tudnék bízni benne, zavarna a múltja. Erre bizonyíték az is hogy felcsatolózni akar... De az is elég sokat elmond róluk,hogy aki összejönne velük az 100%-on van,aki nem az 0%-on.
2018. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

De az is sok mindent elmond, hogy miután te megírtad ezt a választ, aki eddig 100%on volt, tehát összejönne biszex lánnyal már nincs 100%on. Azzal semmi baj hogy felszavaztad azt, aki nemmel felelt, de ezek szerint azt meg leszavaztad aki igennel, szóval te se vagy jobb semmivel.

"Erre bizonyíték az is hogy felcsatolózni akar"

Egy ilyen biszex lánnyal se találkoztam még, szóval ez csak egy hülye általánosítás. Vagy mégis miből gondolod , hogy minden biszex lány azt akarná? Én kifejezetten irtózom tőle de mindegy.

2018. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én igénylem a behatolást valamivel, ha nővel vagyok kapcsolatban. De ez nem azt jelenti hogy egy pasi farkára vágyom. Elvégre azért van barátnőm mert őt szeretem vele akarok lenni. Pl a felcsatolhatós használata közben jobban össze tudunk bújni, mintha vibrátort használnánk. De vannak hetero pasik is akiket felcsatolhatóssal elrendez a barátnőjük de attól még nem melegek.
2018. máj. 16. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem néhány embernek honnan jön ez a marhaság, hogy nem "akarnám mert félnék hogy ott hagyna egy fiú miatt" ennyiből egy lány miatt is ott hagyhatna, vagy az nem számít? Én biszex vagyok és ha lenne egy lány akit szeretek mindenkinél jobban akkor eszem ágában sincs megcsalni/ott hagyni senkiért. És ilyen felcsatolhatós hülyeség se jutna eszembe. 19/l/bi. :* :)
2018. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én összejönnék, de csak akkor, ha teljesen el tudja különíteni a pasival való és a nővel való szexet, és nem akarja vegyíteni, mint ebben az esetben. A behatolást csak olyan "eszközzel" adnám meg, ami megtalálható rajtam. Ha neki ez nem elég, hanem egy pénisz formájú dorong kell, miközben velem van, az rohadt lehangoló, meg úgy alapból a hideg ráz, ahogy elképzelem magamon a felcsatolhatóst.
2018. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!