Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb leszbikus nők, fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb leszbikus nők, fiatalabb lányokkal is összejönnétek?

Figyelt kérdés
19éves vagyok de 30+os nők akik igazán érdekelnek,de így nagyon nehéz párt találni. Hölgyek mi a véleményetek,titeket érdekelnek a fiatalabb lányok?

2018. máj. 15. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok nyilatkozni a temaban, inkabb csak nekem mondom biztataskent meg a valaszoloknak, akik ennyire baromsagnak talaljak a nagy korkulonbseget: a szuleim kozt 16 ev volt, es imadtak egymast az utolso percekig, amig apukam meg elt. Ugyhogy igenis van eselyed szerintem arra, hogy talalj egy nalad akarmennyivel idosebb part, akivel szeretitek egymast :)
2018. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt.

33Bi

2018. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha érett a személyisége.


40+ N

2019. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!