Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Nyalt már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Nyalt már ki titeket pasi?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogan fordulhatott elő (nem tudtátok még hogy csak a lányokhoz vonzódtok, vagy jobb híján egy pasit szája is megfelelt, esetleg valamiért kíváncsiak voltatok)?

Tudtátok élvezni?


2018. márc. 4. 11:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem lennél biszex ha nem tudnál elképzelni semmit,de nemhogy elképzelni,de még lefeküdni/kinyalatni magad is tudtad vele,akkor hogy ne lennél biszex-_-
2018. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

#11

Hagy dontse mar el az akivel tortent, hogy biszex e vagy leszbikus. Szerintem sokkal jobban ismeri magat mint te ot, ugyh...

2018. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
7%
#12,A leszbikus szó jelentése nem változik meg,bárminek érzed magad.Érezheti valaki magát leszbikusnak,de ha volt pasival akkor biszexnek számít,akármit mondassz.
2018. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%

"lefeküdni/kinyalatni magad"

Nem feküdtem le vele. Kinyalatni se azért nyalattam ki magam mert akartam. Konkrétan a legcsekélyebb vágyat se éreztem iránta. Szívem szerint sírtam volna közben. És semmit nem tudok elképzelni egy pasival. Semmit, soha teljesen kizárt hogy én még egyszer együtt legyek egy pasival. Csak nagyon féltem a homofób családomtól, nem egyszer gondolkodtam az öngyilkosságon. De hogy lennék biszex ha egyáltalán nem jönnek be a pasik, sose jöttek be és minden értelemben teljesen hidegen hagynak, sőt a gondolattól is undorodom hogy pasival legyek?

2018. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
98%

Nyugalom 14-es, senkinek nem tartozol magyarázattal, főleg egy indulatos névtelen embernek nem.

Megtörtént, ez van. Ne hagyd, hogy feltépje a sebeket bárki is.

2018. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
#15 Igazad van köszi :) Be is fejeztem a vitát. Ironikus is, hogy eddig az nem tudtam feldolgozni hogy ennyire nem érdekelnek a pasik, most meg bizonygatnom kell hogy leszbikus vagyok.
2018. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy egyszer már kinyalattad magad vele,nem tudom mi nem érthető ezen.A homofób családod talán ott áll és tartotta a gyertyát,míg nyalattad magad a pasival,vagy mit számít a család? Dönthettél volna úgy hogy nem engeded,gondolom nem tuszkolt be senki erővel a pasi házába,nem szorítottak le az ágyra, stb.bármikor kifordulhattál volna és mondhattad volna a homofób családodnak hogy szakítottatok.Ha tudták hogy jártok,feltételezték hogy meg volt minden...Magyarázzak még? Amúgy nekem is homofób és hímsoviniszta a családom, de egyszer sem hurcoltak be egy pasi ágyába sem, pedig 20 éves koromban még nem volt 1 pasim se és akkor még nem tudták hogy azért mert leszbikus vagyok.Most a munkahelyemen is homofóbok,mégsem kényszerítettek még rá, hogy nyalassam ki magam egy pasival,pedig már 4 éve ott dolgozom és furcsamód azóta "egyedülálló" vagyok...Szóval soha senkit nem fognak lefektetni pasi mellé a normák,ez süket duma.
2018. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

Én alapvetően hiszek benne, hogy az embernek nem kell kipróbálnia a szexet olyannal, akihez nem vonzódik, hogy tudja ő ezt nem akarja...

De amit te csinálsz az már erős túlzás.

Így nem ugrunk senki torkának, csak mert ő később jött rá.

2018. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ugrottam senki torkának, csak elmagyaráztam,hogy mit takar a leszbikus és mit a biszex fogalom,nem csak konkrétan őrá gondoltam.Itt általános a fogalomzavar
2018. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
98%
Jól van akkor legyen neked igazad te mindentudó nagyokos. Elvégre te biztos jobban tudod melyik nemhez vonzódok mint én magam. Akkor biszex vagyok, igaz hogy nem hogy nem izgatnak, de kifejezetten hányingerem van a pasik szexuális közelségétől és nulla esélye van nálam egy pasinak de én biszex vagyok :D
2018. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!