Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Nyalt már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Nyalt már ki titeket pasi?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogan fordulhatott elő (nem tudtátok még hogy csak a lányokhoz vonzódtok, vagy jobb híján egy pasit szája is megfelelt, esetleg valamiért kíváncsiak voltatok)?

Tudtátok élvezni?


2018. márc. 4. 11:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Magammal is megpróbáltam elhitettni hogy hetero vagyok, úgyhogy magamra erőltettem egy barátot. Ha szex szóba került mindig találtam valami kifogást, aztán egyszer hagytam hogy kinyaljon. Hát rettenetes volt, nagyon rossz visszagondolni az egészre.
2018. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%

Leszbikus soha nem hagyná hogy pasi kinyalja,aki ogen,annak biszex beütése van.


Egy heteró pasi jobb híján élvezné ha pasi szopná le?

2018. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az első válaszoló ennek ellenére leszbikus.

Két pasi esete más, őket nem kényszerítik a társadalmi normák. Ha egy pasi leszop egy másikat akkor nem azért mert magára erőltet valamit amit nem is akar, hanem akarta. És nem élvezte az első válaszoló szóval nem biszex. Ez a tudtátok élvezni kérdés amúgy hülyeség, hogy tudná élvezni ezt egy leszbikus?

2018. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Kiváncsiság és alkohol :/

Nem tudtam élvezni,kifejezetten rossz volt.Nem is csinálta jól és nem esett úgy,mint egy nőtöl.Próbáltam másra gondolni közben,de nem sokat segített...

2018. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első, made elélveztél..?
2018. márc. 4. 12:46
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagyok, és egy nő fényévekkel jobban nyal, mint egy férfi...
2018. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Attól, hogy vannak társadalmi normák még elhánynám magam ha hozzám érne egy pasi.Egy leszbikust fegyverrel nem lehet rá kényszeríteni hogy hagyja magát egy pasinak, nemhogy normákkal,ne legyetek már nevetségesek.Leszbikus nem érintkezik szexuálisan pasival, aki megteszi az nem nevezhető leszbikusnak és pont.
2018. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Nem tudtam elfogadni magam, volt is egy kamukapcsolatom amiben szörnyen éreztem magam, és amikor egyszer több történt az nekem akkora trauma volt hogy azonnal szakítottam vele és rájöttem h ezt nem csinálom tovább. Ma is undorral gondolok vissza rá. Emiatt nem tartom magam biszexnek leszbikus vagyok és pont akármit is gondolsz.

2018. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy meg ha kiírnám ugyanezt a sztorit csak biszexnek tartanám magam miatta, akkor meg azzal jönne mindenki hogy hogy lennék biszex ha el se tudok képzelni semmit pasival.
2018. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!