Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudhatnám, hogy bejövök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy bejövök neki és, hogy leszbikus? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyamomon aki már több mint egy éve bejön, és az elmúlt félévben beleszerettem. Nagyon úgy tűnik nekem, hogy leszbikus vagy biszex és úgy veszem észre a jelekből hogy bejövök neki. De lehet, hogy csak barátilag tekint rám vagy szimpatikus vagyok neki. Nem beszélünk sokat, csak néha ha véletlen úgy jön ki a lépés. Senki se tud zavarba hozni, elég magabiztos vagyok, de ő a kivétel. Elvesztem az összes eszemet ha ő is ott van. Múltkor is a büfében beszélt velem és ali tudtam odaadni a büfésnek a pénzt, olyan zavarba jöttem. És ő is észrevehette,hogy zavarban vagyok a jelenlétében.

Volt egy időszak amikor instán csomó meleg emberek bejegyzéseit meg lmbtg dolgokat likeoltam, és ekkor mindig mosolygott a folyosón rám, meg nézett engem. Ne kérdezzétek miért, de hülye voltam és ezt nem viszonoztam. Egy idő után ezért abba is hagyta.

Már egy ideje néztem, hogy miket likeol instán és semmi melegekkel kapcsolatosat sem, azt hiszem egy transzvesztita oldalát néha, de amúgy nagyrészt ilyen mai, híres, énekes pasikat. Felmerült bennem, hogy lehet azért mert nem akarja, hogy mások rájöjjenek, hogy meleg. Végülis ez is egy opció.

Kérlek segítsetek, hogy mit kéne tennem. Én már nem tudok normálisan efelől gondolkodni, kéne pár külsős véleménye.



2018. febr. 25. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele ismerd meg. Amúgy csak beleképzeled hogy ő is meleg. Ha pasik képét likeolja akkor valószínű hogy inkább hetero.
2018. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először talán ismerd meg, ha alig beszéltél vele, akkor max egy egy fantáziába szeretsz bele és nem az aktuális emberbe... Sőt, az nem szerelem, ne is haragudj, hanem gyermeteg vágyakozás.

Ne kombinálj meg kitalálni, hogy mit gondolhat, hisz nem is ismered... nyiss felé, írj rá, ismerkedjetek, barátkozzatok össze először. Addig nincs nagyon miről beszélni.

2018. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket leírtál nekem úgy tűnik, hogy csak szimpatikus vagy neki és barátkozni szeretne veled, de szerintem próbálj többet beszélgetni vele, a bizalmába férkőzni és ha eléggé megbízik benned, akkor azt is elfogja mondani, ha érdeklik a lányok.
2018. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!