Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy valaki leszbikus/biszex? Vagy honnan tudhatnám meg, hogy bejövök az illetőnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm/osztálytársam, akivel mostanában elég közel kerültünk egymáshoz, de nem tudom hogy bejövök-e neki. Viszont úgy érzem, hogy célzott már rá, de mikor ilyenről beszéltünk, akkor azt mondta, hogy a fiúkat szereti.

2016. nov. 17. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

hm ez engem is érdekelne

milyen célzások voltak?

2016. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele uszodába....
2016. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit segítene az, ha elvinném uszodába?..
2016. nov. 18. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Van pár erre utaló jel, tipikus a rövid haj, vans, kockás ing, mélyebb témák iránt érdeklődik. Hívd el randira, kérdezd meg, eljönne-e veled valahova
2016. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kinézetre ő: félhosszú haja van, pc van az orrában, általában fekete körömlakkot hordd, vagy semmit. Inget szokott hordani főleg, de nem kockás ha lnem inkább mintás ... Fekete ruhában jár főleg, de az ingje altalaban fehér es kis mintás..

De nem tudom hogy érez e bármit irántam. Pár napja elbeszelgettem vele, párszor rácéloztam h leszbikus/biszex-e, de azt mondta nem. De suliban pedig 1-2x azt ereztem, hogy mintha célozgatott volna rá, hogy bejövök neki, de akkor tevedtem.:/

2016. nov. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!