Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbikus? Honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus? Honnan tudhatnám?

Figyelt kérdés

Általában nagyon jól működik a gaydarom, de most teljesen tanácstalan vagyok.


Van a munkahelyemen egy lány, elég fiús, de nem annyira. Inkább ilyen vagány stílusú.


Eleinte mindig rám mosolygott, én visszamosolyogtam. Aztán rám köszönt, én is mindig.

Aztán megszóllított, nagyon aranyos volt. Ma pedig én mentem oda hozzá beszélgetni.


Mindig elpirul a közelemben, picit mintha zavarban lennne. Ma ahogy ment el mellettem mosolygott és az ajkába harapott...szóval azért van benne valami kis huncutság.


Ettől függetlenül nem annyira egyértelmű, hogy biztos legyek a dolgomban. Simán lehet, hogy hetero és egyszerűen csak kedves...


Szóval kétségek közt vagyok. Szerintetek hogy deríthetném ki, hogy leszbikus e vagy sem?


2016. júl. 5. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá! Most viccen kívül. És már kérdeztem meg, sőt már tölem is kérdezték, nincs benne semmi
2016. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát végülis. Ha úgy hozza a szituáció, akkor úgysem lesz más lehetőség, mint rákérdezni. Köszi első :)
2016. júl. 5. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

pride környékén mindig a legkönnyebb amúgy rákérdezni meg felhozni ezt a témát szerintem :D

több ötletem nekem sincs, várd a megfelelő alkalmat, aztán kérdezz rá... hajrá :)

2016. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
mi a fene az a gaydar?
2016. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Melegradar :D
2016. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Melegradar :D"


ez de sz*ar...

2016. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg így mobdják viccesen :D gaydar :)
2016. júl. 6. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a közeledben megharapja az ajkait, az már egy jel.

Tudják a munkahelyeden, hogy leszbikus vagy? Mert akkor lehet hogy hallotta és így próbálkozott nálad. Szerintem nyugodtan kérdezz rá a leírtak alapján. :)

19/L

2016. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudják széles körben. Csak egy két olyan kolléga, akivel szorosabb a kapcsolatom. Szóval biztos nem hallhatta :)
2016. júl. 6. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát. Viszont ha úgy viselkedik veled, akkor van remény. Én simán elmondtam egy csajnak, hogy barátnőm van, mert hallottam, hogy ő is húz a csajokhoz. Bedobtam egy témát ezzel kapcsolatban, mondtam, hogy barátnőm van, tudtam, hogy ki fogja bökni, ha tényleg van köze a csajokhoz. Azóta is jó barátnők vagyunk.

19/L voltam.

2016. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!