Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok leszbikus ismerősötök van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok leszbikus ismerősötök van?

Figyelt kérdés
Fiúsak vagy lányosabbak?Csak kíváncsiság.

2016. júl. 3. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettő akit közelről ismerek, másik kettő akit csak felszínesen. Egy fiús van köztük (fiú ruhákat is hord), egy igazán lányos (szoknya, smink meg minden) és kettő közepes.
2016. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettot ismerek. Ok fiusabbak.
2016. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

Nekem van meleg ismerősöm.

És volt leszbi ismerősöm is.

A leszbi csak azért volt, mert ffi-nek hitte magát, és lekezelő volt a többi hímmel.

De ezt elmondhatnám leszbik nagy részéről.

A meleg ismerőseimmel simán elmegyek bulizni. Teljesen normálisak.

2016. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Egy régi ismerősöm sokáig csak srácokkal járt. Annak idején még engem is lepipált vagy kétszer, mert nekem bejött a csaj (nagy mellek, formás fenék, vékony derék, lapos has, borotvált punci stb.). Aztán egyszer összejött a szomszédjával, aki nő volt. Olyan mackósabb alkatú. Össze is költöztek vagy három-négy évre. Ez időben nem volt hajlandó egyszer sem kettyinteni vele, akkora volt a szerelem. Aztán ez is véget ért. Kb. 8 éve összejött egy sráccal, akivel szintén már együtt élnek, s sajnos csak nagyon ritkán szexelünk mivel van hogy egy-egy évre Németországban dolgoznak, aztán fél évet itthon, aztán egy évet Svájcban. De a csaj megmaradt igazán nőies nőnek ezen közben is.
2016. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
*** kettyinteni vele = kettyinteni veleM !! Bocsesz!
2016. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, akkor az illető nő nem leszbikus. :D Akkor miért osztottad meg?


Vegyes. Sok leszbikust ismerek, de kevesebbet közelről. úgy a 40%-uk fiús, de abból csak 2 az, aki ilyen teljesen "butch" szerű. A maradékról azért látszik, hogy nő, nem beszél direkt mély hangon, nincs teljesen lenyírt haja, csak ilyen nőiesen rövid. Inkább "tomboy"-ok.


A többiek, meg én is pedig lányosak nagyrészt, de inkább olyan Ally Hills-es "How to know if a girl is a lesbian" c. száma félék :)

2016. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát közeli ismerösöm 4darab van ebböl ketten inkább a köztes femmek van egy nőies és egy tomboy!:D
2016. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy sincs,pedig nagyon sok meleg fiut ismerek,vagy 10et tuti.

Viszont van egy lany,akirol tudom hogy leszbikus,jart regebben egy biszex lany ismerosommel. Nem mondanam kifejezetten fiusnak,viszont nem noies,es igenytelen is kisse.

2016. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy van, ő kifejezetten nőies.
2016. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs sok :D magam leszbikus vagyok, de hetero barátaim vannak, meg max 2-3 biszex csaj.
2016. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!