Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lánynak hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lánynak hogyan adjuk tudtára, hogy bocsi, de nem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát pont így. Beszélni kell vele, megmondani, hogy miért nem és mondani, hogy sajnálod. Ha barátok akartok még maradni, mondod neki ezt is. :)

19/L

2016. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint bárki másnak...nem számít,hogy férfi,nő,heteró,meleg vagy leszbikus. Őszintén megkell neki mondani,hogy nem az eseted és kész. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.
2016. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egyrészt tetszik az, amikor körberajong. Nő még nem tette ezt velem. Másfelől tudom, hogy többet akar, de én nem. Nem tudom feloldani.
2016. júl. 2. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Oke, hogy tetszik de ne hulyitsd kerlek.

Mond meg neki, hogy hetero vagy. Pont.

2016. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmivel sem másabb, mintha egy pasit hülyítesz, hagyod az egódat legyezgetni, a másik fél meg sérül keményen. Legyen már gerinced és utasítsd vissza.
2016. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megmondtam.

Néhány napig békén hagyott aztán megint jött a nagy, nyomulós dumájával, és a tettetett vagy valós nővér-hajlamokkal. Sokat tanulok tőle így a munkahelyi dolgokkal kapcsolatban, de nem akarok egy lánnyal lefeküdni.

Totál fárasztó...

2016. júl. 2. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldd el a p**-ba, de minél hamarabb. "Nővér-duma"...pff...ez a legátlásztóbb alibi duma, amit le tudnak nyomni. Figy, szerintem boldogulsz te a munkahelyeden a segítsége nélkül is. Így csak nagyon hamar fognak nagyon kellemetlen pletykák szárnyra kapni rólad a melóhelyen. Ezt te se akarod, nem? Na akkor pattintsd le szépen, ne tapadjon tovább.
2016. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen vilagosan add a tudtara, hogy nem... Akkor is ha tetszik neked a helyzet.

Egy cipoben jarok vele, es borzalmas radobenni, hogy jatszanak veled. Feleslegesen ne tarts fenn a remeny latszatat sem.

2016. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ő nem fogja fel a kis agyával, hogy te nem akarsz tőle semmit, hagyd szenvedni, mert ezek szerint mondhatnád neki akármeddig nem jutna el a tudatáig. Esetleg ha a férfiak társaságát keresnéd a munkahelyen, lehet könnyebben felvilágosulna.

20/l/l

2016. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!