Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi fog meg benneteket igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog meg benneteket igazán a nőies leszbikusokban?

Figyelt kérdés

Vagy biszexuális lányokban. Mely tulajdonságok? Külső, belső egyaránt.


23/L


2018. febr. 23. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Belsőre kedves és kicsit visszafogott de ha kell kiáll magármért/társaiért, humoros akivel még a legszomorúbb legkomolyabb pillanatban is lehet vicceskedni, laza lányok


Külsőre nekem az igényes (pl. nem hónajkutyás). Ezek mellett nekem inkább a sötéthajú lányok akik magasak és hosszú combjaik vannak, a fenekük formás és a mellük sem lapos.

2018. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én a nőiességére figyelek fel először. A haja (a göndör a gyengém),a mosolya,a nőies járása,ha pl gyakran van ruhában,magassarkúban,nem kell/muszáj sminkelje magát. Belsőre a bájos kisugárzás,kedvesség,figyelem,törődés,de ugyanakkor a makacsság,határozottság,akaratosság. Van egy nő,akiért oda vagyok. Ő egy nőies nő. De első pillanatban megfogott. Olyan erős kisugárzása van,gyönyörű szeme,bájos mosolya,csupa kedvesség. Úgy a nőket,mint a férfiakat leveszi a lábáról. Ő az a fajta nő,aki ha megjelenik egy helyen,nincs olyan,hogy észre ne vegyék. Nem öltözködik kirívóan,nem tesz ki semmit (cici,popsi a textilben marad:))..),mégis annyira magával ragadó. Az illatát is imádom. A testalkata nem az a kimondottan sportos. Ő az a kategória,amelyiken van mit fogni. De mégis gyönyörű. Ugyanakkor akaratos és határozott. Nagyon szeretek a kedvébe járni,s tudatni vele,hogy fontos számomra. Nem egy fiatalkorú lányról van itt szó,hanem egy Igazi nagybetűs Nőről!:)

19/L

2018. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja,s az kimaradt,hogy nagyon humoros és empatikus személy is.:)

Előző voltam.

2018. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kulsora:

A szep arc, vekony, altalaban az a torekeny tipus. Imadom a szoke haju kek szemu lanyokat. Legyen formas, lehetoleg nagy fenekkel.

Belsore:

Legyen kedves, megerto, legyen kozos temank. Nagyon szeretek mondjuk fehernemoket, meg sminkcuccokat valogatni vele. Legyen gyenged.

2018. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a személyiség a legfontosabb,ha valaki szerethető belülről,fel lehet rá nézni,stb. az egy átlagosabb nőt is ellenállhatatlanná tesz. Ha meg utálatos a személisége valakinek,akkor lehet akármilyen szép,lehetnek akármilyen adottságai ellenszenves lesz és közutálatnak fog örvendeni, pl.Paris Hilton.


Tehát külsőre mindegy, csak ápolt,igényes,stílusos legyen.


Belsőre ahogy mondtam szerethető,közvetlen,szerény,de magabiztos,kiegyensúlyozott,empatikus,hűséges.


25/L

2018. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a zöld, kék vagy sötét barna szemű lányokat, aztán az arca, mert az arcnak is van egy fajta kisugárzása. A test az már más, nálam nem igazán fontos, de eddig a vékonyak jöttek be, ha valakit szeretek akkor mindegy milyen a teste.
2018. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!