Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi csajok! Ha a parotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi csajok! Ha a parotoknak szőrös a hónaalja, az zavar titeket vagy izgató is lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lehet,h meg nyalogatjatok is? Vagy nagyon taszító?

Őszintén szólva en nem nagyon vágom le,ha igen akkor is max. Fél centisre. Párom odavan érte:)


22l/l


2018. febr. 19. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az taszító
2018. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Rendkívül zavarna és nincs az az isten, hogy megnyalnám. Igénytelen.
2018. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha tiszta és ápolt a barátnõd,és meg tudjátok beszélni ezeket a dolgokat, kkor az szuper és nem feltétlen taszító.
2018. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tiszta és ápolt a barátnõd,és meg tudjátok beszélni ezeket a dolgokat, akkor az szuper és nem feltétlen taszító.
2018. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, a párom nagyon kedveli ha az enyém szőrös, viszont neki is olyan. Eleinte fura volt, de már teljesen rendben van L.
2018. febr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nekem személy szerint nagyon nem jön be. A legnagyobb higiéniát betartva, minimális izzadás esetén is munkálkodnak az izzadtsággal reakcióba lépő kis bacik, amik a szőrnek köszönhetően jobban dolgoznak - ránézni egy dolog, de hogy még meg is nyaljam... teljesen megértem és elfogadom a test természetes folyamatait és állapotait, de nem, ez nem.
2018. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy picit zavarna, igénytelennek dolognak tartom. Szerintem akit alapvetően nem zavar azt sem izgatja,mégis hogyan tud valakit felizgatni egy hónaljszőr?? Simára borotváltat sem nyalogatnék, miért kéne pont a hónaaljt nyalogatni?? Nem valami normális dolog...
2018. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar, viszont nem is vonz. A páromon pici borostánál hosszabbat még nem láttam, mert nem tudja magán elviselni.
2018. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,viszont a nemi szerven nagyon izgat:)18L
2018. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem taszít úgy a hónalj alatti szőrzet,mint a nemiszerven található.
2018. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!