Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt párok, akik titokba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt párok, akik titokban voltak együtt?

Figyelt kérdés
Hogy működött?
2018. febr. 4. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a leszbikusság miatt, hanem mert a lánynak volt egy kétajtósszekrény méretű exbarátnője aki nagyon féltékeny és erőszakos volt és bevallom féltem tőle. Ezért egy ideig titokban voltunk együtt a lánnyal. Aztàn mire az exe eltűnt a képből, sajnos megromlott a kapcsokatunk, így hiába vállaltuk már fel, mert pár héttel később szakítottunk...

23/N

2018. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még kamaszkoromban, az első 2 barátnőmmel titokban voltunk együtt.Annyira működött,ahogyan 2 tizenéves kapcsolatának kell működnie,de nyílván nem a titkolózás, hanem a fiatal korunk miatt nem lett egyikből sem semmi komoly.


A mostani párommal csak az ő munkahelyén titkoljuk,hogy együtt vagyunk,mivel ő orvos és ebben az országban a karrirje végét jelenené,ha kiderülne,hogy nővel él együtt.A szűkebb környezetünk előtt nem titkolózunk,rólam a munkahelyemen is tudják. Remekül működik a kapcsolatunk,szerintem amúgy is csak attól függ,hogy mennyire illik össze két ember személyisége,nem attól,hogy felvállaljk vagy sem.

28/N

2018. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, mi a párommal titkolóztunk 2 èven keresztül! Miattam, mert féltem felvállalni magam.

Hogy működött?

Kezdetben nagyon jòl, sőt még élveztük is a titkolózást a lopott csòkokat, az egy-egy szerelmes pillantást, sìmogatást. Nem mondhatom, hogy csak egy társaságban mozogtunk, de sokszor jelentünk meg egy szülinapon vagy ebéden "szingliként". Ahol volt, hogy végig hallgattuk a másikunkat megpròbálò felszedő beszédeket :/

Kesőbb viszont rossz lett, hogy úgy igazából nem lehetünk együtt. Ùgyhogy szakìtottunk, ő most boldog párkapcsolatban él valakivel. És remélem, hogy nagyon de nagyon boldog, megérdemli! :)

22L

2018. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!