Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretnétek a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnétek a lányt, együtt lennétek vele titokban? Hogy mondjam meg neki, hogy így boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 24. Január óta élünk együtt.

Azóta elég gyakran veszekszünk, pedig előtte semmi gond nem volt... A baj az, hogy anyáék azt mondták, hogyha a barátomat választom, tőlük semmilyen segítséget, támogatást ne várjak. Előtte pedig mindent megkaptam... Szóval elég nehéz nekem így, hogy ott kellett hagynom a lakásomat (nem volt muszáj, de büszkeségből odaadtam anyának a kulcsokat), hogy nem ehetek a kedvenc éttermeimben, reggel nem vehetem meg a szokásos kávémat.

Tegnap is összevesztünk a barátommal, mert a kedvenc sminküzletemben akció van most a rúzsokra és vettem 3 rúzst 15000-ért. Itthon meg kiakadt, hogy ő nem ezért dolgozik, meg hogy az a nyaralásra volt félrerakva, stb. De könyörgöm, én nem akarok egy balatonparti, 5 napos nyaralásra spórolni, mikor én élővízbe nem is megyek...

Szerzett nekem munkát egy barátja által, mert az ő fizetéséből nem tudtuk volna fizetni az albérletet, meg mindent, de én utálom azt a helyet, a város másik végén van, minimum háromnegyet órát kell mennem odáig. Későn végzek, fáradt vagyok, semmire nincs időm. Ja és ha kocsival megyek inkább, akkor beszólogat, hogy azért ennyi pénzünk nincs, meg hogy az a kocsi rengeteget fogyaszt, lehet hogy ezt apa finanszírozta, de ő képtelen rá...

Plusz mellette egyetemre is járok. Én ezt már nem bírom, boldogtalan vagyok így. Azt hittem, hogy majd jó lesz és nem lesz szükségem a szüleim pénzére. Mert pl. a külföldi utakról, nagyobb bevásárlásokról lemondok, de az autó szerintem alap, meg nem igaz, hogy nem vehetek magamnak pár darab rúzst, mert akkor jön a lelki zsarolás, hogy ő ebédre nem költ magának, hanem visz inkább szendvicset...


Szeretnék újra jóban lenni apáékkal, de ahhoz az kell, hogy úgy tudják, szakítottunk. Így újra megkapnám a pénzt, visszamehetnék a lakásomba, nem kéne szenvednem a munkával. Életem legrosszabbja volt egy a másfél hónap. De a barátomat sem akarom elveszíteni, ezért arra gondoltam, együtt lehetnénk titokban és így mindenki boldog lenne.


Vagy szerintetek ez túl nagy kérés?

Mert azt mondja, nagyon szeret és boldognak akar látni, de én ilyen körülmények között nem tudok őszintén az lenni.


2017. febr. 28. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Forditsd meg a kerdest: az a lany kerne ilyet a parjatol, ha igazan szeretne?

Sajnos, nem. Nem illetek ossze, no problem. En is probaltam nalam rosszabb anyagi helyzetu sraccal osszejonni, nem mukodott, feszultseg volt belole. Csak hulyenek ne nezz senkit, es akkor nem lesz problema.

2017. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fognak savazni vilagba itt... Megprobalok nem eloiteletes lenni veled szemben. Te egy teljesen mas vilagbol jottel, mint o. Hosszú tavon, mindkettotoknek az lesz a legjobb, ha szakitasz. O nem fogja tudni neked ezt.az eletszinvonalat biztositani es ez mindent tonkretesz. Ha mar másfél honap utan ez van, mi lesz kesobb. Hazudni sem jobb, mert rosszul fog esni neki, hogy inkabb titkolod es letagadod csak az igenyeid ki legyenek elegitve. Zárójelben megjegyeznem, h en tuti nem allnek szoba a szuleimmel es a parom valasztanam es az alacsonyabb eletszínvonalat.
2017. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjél szépen vissza a szüleidhez. A szerelem, nem itt kezdődik.
2017. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem őt, tényleg.

Csak én ilyen színvonalon úgy érzem, képtelen lennék boldog lenni. Elveszítem az igazi személyiségemet...

2017. febr. 28. 18:17
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Köztes megoldás, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon: keress annyi pénzt, amiből fenn tudod tartani az általad megszokott életszínvonalat.
2017. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenert meg kell dolgozni es akkor a sajat erodbol is tudod finanszirozni a dolgokat, persze ehhez evek kellenek. Orokke apaek nyakan akarsz elni? Legyen mar benned buszkeseg! En nem hallansm szivesem hogy na mi ugye megmondtuk életképtelen vagy nelkulunk. Lehet egy ido utan ha latjak nem torsz meg ok is mashogy allnak.majd hozzád
2017. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, tanulok. Mégis hogy keressek végzettség nélkül milliókat?!

Luxusprosti nem szeretnék lenni, köszi.

Azért tanulok, hogy később ne legyenek anyagi gondjaim.

2017. febr. 28. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Az oke, jo dolog, hogy ezert tanulsz, de a kesobbiekben mi lesz? A baratod valoszinuleg idaig nem fog "felnoni", neki ez marad a normalis, sot a szuleid sem fogjak magikusan megkedvelni ot (arrol nem is beszelve, hogy tamogatas nelkul hiaba tanulsz, nagyon nehez lesz elerni ezt az eletszinvonalat egyedul, ugy hogy a baratod meg kozben teljesen mashol van az eletben). Itt valasztanod kell, mert ez a titkolozas maximum addig oldana meg a dolgokat amig tanulsz, utana mi lesz? Ujra felvallalod ot, a szuleid megint mindent megvonnak, es mesz munkat keresni?
2017. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem alap az autó, főleg nem 20 éves létedre. Hol élsz te, ne haragudj? Dolgozz meg az anyagi javakért, ne a barátodtól várd el, hogy biztosítsa számodra. Ebben a helyzetben nem lehet azt kivitelezni, hogy a káposzta is megmaradjon és a kecske is jól lakjon. A pénz, ha fontosabb számodra, szakítanod kell vele és akkor lehet anyuciék törvényei szerint élni. Más kérdés, hogy megéri-e? Vagy az megéri-e, hogy költekeznél korlátlanul, épp csak kizsigereled anyagilag a palidat?
2017. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Édeskés: hidd el, hogy ez a fiú nagyon-nagyon szeret téged, mert más srác már ezeknek a luxushisztiknek a feléért kibacott volna két hét után!

Egyébként a szüleid nagyon jól felmérték a helyzetet: a pénzük nélkül semmi és senki vagy, egyedül nem tudsz elérni semmit, és gyorsan ki fogsz ábrándulni a pasidból is, mikor te két kézzel szórod a pénzt, hó végén meg vered az asztalt, hogy nincs pénz kenyérre se.

Egyszerűen olyan buta vagy, mint a tök. Húsz évesen igenis fel kell fogni, hogy 20 ezer forintból 20 ezer forintot tudsz elkölteni, nem hatvanezret.


A srácnak fel se vesd, hogy anyádéknak befekszel a pénzért, ti meg titokban lesztek együtt, mert abban a percben kihajít. Inkább szakítás vele, mielőtt anyagilag tönkremegy szerencsétlen teljesen, és sunnyogj vissza anyádékhoz.

Legközelebb meg kezdj olyan pasival aki meg tudja adni mindazt, amire vágysz: pénzt.

2017. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!