Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretettek már bele férfibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretettek már bele férfibe esetleg, hogy azt is kívántátok bár nő lenne?

Figyelt kérdés
Tehát nem szexuálisan találtátok vonzónak, hanem valamilyen más tulajdonsága miatt és jártatok volna vele, ha nem férfi.

2018. jan. 11. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Én nem tudok erre teljesen jó választ adni, mert én egy férfias nőbe se tudok beleszeretni, csak a nőies nők vonzanak.

A kérésed hogy mi lenne ha eltekintenénk a nemi identitástól és csak a személyiséget néznénk. De ez a probléma hogy nem tudunk eltekinteni a nemi identitástól, ezért vagyunk leszbikusok. Biztos hallottál már a pánszexuálisakról, erre ők képesek.

Illetve ha valakinek a fiúsak jönnének be...lehetnek akármennyire férfiasak attól ők még nők. Aki annyira férfias hogy tényleg sehol nem lelhető fel benne , azt transzexuálisnak hívják, akibe szintén nem tud beleszeretni egy leszbikus nő.

2018. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
*...hogy tényleg sehol nem lelhető fel benne a nő , azt transzexuálisnak hívják, akibe...
2018. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek meg a #10-esnek

Az emberek túlnyomó többségénél a szexualitás meg a szerelem együtt jár. Ez hogy nem evidens? NEM elég, ha valaki jó arc meg megvan a közös hangnem, lehet ezzel újat mondok, de az ilyen embereket nevezem barátoknak/haveroknak.

Aki tetszik külsőre ÉS belsőre ÉS még szexuálisan is vonzódom hozzá, abba tudok beleszeretni. Leszbikusok esetében ezek azok az emberek, akiknek nincs péniszük. Ennyi a nagy rejtély. Az meg már ízlés kérdése, hogy férfias nőbe vagy nőies nőbe, kövérbe vagy vékonyba szeretsz bele. Ezt meg lehet a végtelenségig sorolni.

Engem pl. taszítanak a férfias nők, egy lazább stílus még belefér, ha nem tinifiúnak néz ki mellette, vannak szép kerek formái (nem kövér!!!) és van benne nőiesség, kacérság. Mivel ezek alapvetően egy pasiban nincsenek és férfi alkatrészei is vannak, férfiszaga, férfihangja, így egész biztos nem fogok beleszeretni.

2018. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem igazan ertem ezt vagyis azt hogy letezhet e egyaltalan ilyen szituacio egy leszbikus lanynal

egyebkent en nem tudnek bele szeretni egy ferfibe sem

nokent noi lelekbe es testbe szeretek bele ami egy ferfinal egyik sincs meg

16/LL

2018. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!