Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Kívántatok már annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kívántatok már annyira férfit, hogy már az "egyéjszakásba" is bele mentetek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult már. Ritkán, de igen.
2017. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1x, de kapcsolat lett végül belőle :D
2017. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem mar tobb ilyen csaj is lenyelte. Volt olyan hogy a pasija mellol jott fel ket emeletet.
2017. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt

És akkor most jönnek az oltások h mekkora ribizli vagyok mert bele mentem 1x egyéjszakásba.

2017. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es nem vagy ribizli!

Egy életünk van, ha valakit akarunk és esélyünk is van rá, hogy megkapjuk már miért utasítaná bárki vissza? :)


Köszönöm a válaszaitokat

2017. dec. 12. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ha tetszik valaki több szemszögből is. Elsőre nem arra hajtok (akár mennyire is kívánom), hogy az enyém legyen, mint pár.


Ha már úgy kívánok valakit legyen az enyém rendesen, ne csak 1-2 aktusra.

2017. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt egy párszor. Egyszer élünk
2017. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer. De nem kivantam ot. Inkabb szerelmes voltam fulig... csak nem tartott tul sokáig:/
2017. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!