Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretettek már bele férfibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretettek már bele férfibe esetleg, hogy azt is kívántátok bár nő lenne?

Figyelt kérdés
Tehát nem szexuálisan találtátok vonzónak, hanem valamilyen más tulajdonsága miatt és jártatok volna vele, ha nem férfi.

2018. jan. 11. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a kérdésnek semmi értelme...

Azért vagyok leszbikus mert testileg lelkileg a nőkhöz vonzódom

Nem tudok beleszeretni egy férfibe sem mert nincsenek meg bennük azok a tulajdonságok amikhez vonzódom

Kedvelhetem őket szerethetem de szerelmes nem tudok lenni egybe se

2018. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja, a leszbikus nőknek nem vonzó egy férfi tulajdonság sem. Én biszex vagyok de lassan én is így gondolom hogy semmi vonzó nincs a férfiakban :D
2018. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te pasi létedre szerettél már bele férfibe hogy azt kínántad bár nő lenne???


Nézz utána még egyszer mit jelent a leszbikus szó.


Testileg és lelkileg egyaránt UNDORÍTÓAK a férfiak,SEMMI szerethető nincs bennük.

2018. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3.Én meleg vagyok, így igen, szerettem bele férfibe.


Nem teljesen értem, hogy lelkileg hogyan lehet undorító egy egész nem. Ezzel kb. azt mondod, hogy csak két fajta ember létezik. De pl. én nem tartom undorítónak a lányokat, legalábbis nem a többséget.

Az, hogy milyen emberek vagyunk, nem a nemünk határozza meg szerintem. Szóval tényleg nem értem az általánosítást.


A kérdést pedig az ihlette, hogy egy hetero barátom azt mondta, hogy járna velem, ha lány lennék. Gondoltam megfordítom ezt és rákérdezek meleg embereknél. De azt nem gondoltam pont a leszbikusok reagálnak rá agresszívan(?). Azt hittem ti kicsit érzelmesebbek, romantikusabbak vagytok. Gondolom ez akkor részemről volt általánosítás.

2018. jan. 11. 14:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszi a válaszokat. Csak kíváncsi voltam.
2018. jan. 11. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nalam olyan volt, mikor meg lappango szexualis vagyaim voltak, hogy egy lanyra azt mondtam barcsak ferfi lenne, hogy ne legyen furcsa es szokatlan a szerelmunk.

Aztan kesobb rajottem, minden lanynal ezt kivanom, egyszerubb, ha elfogadom magam leszbikusnak.

2018. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg bocsasd meg a hozongo leszbikusok indulatait, de ez pont olyan volt, mintha egy hetero ferfi tette volna fel a kerdest, aki remenykedik, hogy elcsavarhatja a leszbik fejet.

Annyi ilyennel talalkozunk naponta, konnyen felcsattanunk.

2018. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oh, ebbe nem gondoltam bele. Kiírhattam volna az elején akkor, hogy nem az a célom.

Megértem, oks, jogos.

2018. jan. 11. 14:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először én is dühös lettem amikor olvastam, mert azt hittem hogy megint valami hetero pasi aki nem bírja tiszteletben tartani mások szexualitását.

Szóval semmi gond, de igen legközelebb mindenképp írd ki a teljes sztorit, így már érthetőbb, és nem arra gondolunk egyből hogy megint egy pasi ossza az észt olyanról amiről fogalma sincs.

Bocsi a szóhasználatért, de rengeteg ilyen van itt.


A kérdésre válaszolva meg ahogy előttem is írták, teljesen kizárva. Az más dolog hogy nagyon megkedvellek egy férfit mert mondjuk van benne valami nagyon becsülendő, rengeteg fiú barátom is van és nagyon nagyon szeretem őket de érzelmileg kötődni, szerelmes lenni képtelen lennék egy fiúba. Ezek csak baráti jellegű érzelmek.

A lányokkal ez teljesen más, ha tetszik egy lány, akkor mindig arra vágyok hogy megöleljem, megpusziljam, megcsókoljam, nézzem ahogy alszik stb. Egy fiú, legyen akármilyen jófej, vicces, kedves, jóképű képtelen lennék ilyen gyengéd érzelmeket táplálni irántuk.

Kamaszként amikor próbáltam meggyőzni magam hogy nem vagyok meleg, volt barátom is de egyszerűen nem éreztem jól magam, pedig egy végtelenül aranyos, helyes srác volt, ha hetero lennék sose dobtam volna el, de tényleg.

Amikor megcsókolt, nem mintha undorító lett volna, de egyszerűen semmit nem éreztem, undorodtam magamtól hogy én ezt csinálom. Amikor meg szeretett volna többet is, engem az borzasztóan megijesztett és megviselt, és akkor mondtam is hogy vége én erre képtelen vagyok.

Szóval egy fiú, lehet a legklasszabb srác is a világon, a tény miatt hogy fiú én képtelen vagyok úgy nézni rá. Próbáltam, de nem megy.

2018. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Én megértem a kérdező gondolkodásmódját, és szerintem jogos a kérdés. Éppen ezért én is feltennék egy kérdést leszbikus lányoknak, de kérlek ne támadjatok, csak egy ártatlan kérdés. Ha eltekintünk a nemi identitástól és CSAK a személyiséget nézzük, akkor mi a különbség, hogy egy határozottan férfias viselkedésű nőbe szeretsz bele, vagy egy kedves, odaadó, őszinte férfibe? (akiről, ha már beleszerettél, azt kívánnád bár csak nő lenne). Amúgy biszex lány vagyok, nem kanos pasi
2018. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!