Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányot ti bele tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányot ti bele tudnátok szeretni vagy szerettetek mar bele olyan csajba aki heteró es nem szexelne lannyal?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem akartam de mivel nem tudom irányítani hogy kibe szeretek bele ezért sikerült már kétszer is beleszeretnem hetero lányba. Az elsőnél összetört a szívem, a másodiknál is, rengeteget szenvedtem de kiderült hogy ő annyira mégse hetero, azóta is együtt vagyunk.
2018. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Jelen... leszbikus nőbe sosem voltam szerelmes, mert keves szép, nőies , vonzó személyiségű, művészi hajlamú meleg nő létezik Mo-n, es azok termeszetesen tőlem jó messze élnek, hogy véletlenül se tudjunk talalkozni, aki pedig közel van, vagy túl fiatal ( 23 év alatti) vagy más okból nem vonzó (pl. fiús és/vagy kövér, de az unis lányok sem jönnek be) Neten amúgy sem szeretek ismerkedni, mert nekem unalmas hetekig levelezni, de élőben meg nem tudom hol ismerkedhetnék számomra szimpatikus es vonzó nőkkel... Már nagyon érik az, hogy veszek egy macskát :D 30/nő
2018. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ja igen a másik meg hogy a leszbikus nők akiket eddig láttam mind fiúsak voltak, ami egyáltalán nem jön be.

Eddig az összes lány akivel történt is valaha valami az biszexuális volt. (vagy hetero és részeg :D)

2018. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
2. Valaszado vagyok. Azt szeretnem hozzatenni, hogy magam is kimondottan nőies nő vagyok, és mások szépnek tartanak, könnyen meg is szeretettem magam, de lipstick leszbikusnak lenni Mo-n szívás sokszor, mert belőlünk van a legkevesebb. Az ízlésemen/preferenciámon pedig nem tudok változtatni... Na jó, MOST megyek macskat venni :D
2018. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Vicces amit írsz, mivel én nőies, művészi hajlamú,kultúrában jártas, diplomás, 27 éves leszbikus nő, és a párom is kívül-belül nőies,érzékeny,empatikus, művelt 34 éves nő, és elötte is zömében ilyen paraméterekkel rendelkező párom volt:-)



Beleszeretni bele tudnék természetesen, az hogy heteró nyílván nem befolyásolja az érzelmeimet,volt már ilyen, mivel kolléganők voltunk naponta órákat töltöttünk együtt,ahogy megismertem egyre mélyültek iránta az érzelmeim.De azért nem helyes egy ilyen plátói szerelemre sok időt,energiát pazarolni,vagy belebetegedni,sem hiú reményeket kergetni,tovább kell lépni.Sokkal erősebb a kötelék olyannal,aki viszonozza az érzelmeidet.

27/N

2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Hát én a 2-es válaszolót tényleg nem értem.

Semmi baj azzal, hogy vannak igényeid, meg nem tetszhet mindenkinek mindenki... de hogy még ezek mellett szerencsétlen is vagy, azt már tényleg sajnálom:D

Mikor én ilyet olvasok, hogy valaki sír mert nincs párja, közben meg ekkora elvárásai vannak mindenki felé és sehol nem is ismerkedik, csak elvárja, hogy bekopogjon az ajtón a nagy ő és rávesse magát... kicsit érdekes elmélet.


Valamiből engedj.

Vagy ismerkedj legalább, vagy ne legyél ennyire finnyás minden emberre, mert rengeteg szép leszbikus van, nem hiszem el, hogy te ennyire nem látsz egyet se:D

Bocs, hogy betámadtalak, vélemény volt.

2018. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vicces amit írsz, mivel én nőies, művészi hajlamú,kultúrában jártas, diplomás, 27 éves leszbikus nő, és a párom is kívül-belül nőies,érzékeny,empatikus, művelt 34 éves nő, és elötte is zömében ilyen paraméterekkel rendelkező párom volt:-) "


Én a #3 válaszoló vagyok és nem tudom hogy ez nekem szólt vagy a kettesnek ha nekem is akkor azzal egészíteném ki hogy kétségkívül vannak nőies leszbikusok, én is kifejezetten lányos vagyok de én a környezetemben még csak fiúsakkal találkoztam. Nincs bajom velük, de csak a nőies nőhöz tudok vonzódni. De azzal sincs semmi bajom hogy az eddigi barátnőim biszexuálisok voltak.

2018. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 2-esnek címeztem az első részt,mivel tényleg viccesnek hatott,hogy pont azokat a tulajdonságokat sorolta fel,és aposztrofálta kb.lehetetlen küldetésként ezek meglétét, amikkel én is rendelkezem és kapásból 4-5 nőt tudnék még említeni aki szintén:-) Nincs szerencséje vagy nem tartja nyitva a szemét,de nem akarok beleszólni a dolgaiba,csak információ közlésként írtam le:-)

5-ös.

2018. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
2es valaszolo vagyok. Leszbikus helyeken nem tudok ismerkedni olyan nővel, aki nekem tetszik, mivel ott kb. mindenki fiús és/vagy kövér és a szemelyiségük sem túl szimpi... bár hozzáteszem, én vidéken élek, nem Pesten és környékén, itt nyilván sokkal kisebb a merítési háló.A másik pedig, volt hogy valakit neten ismertem meg, és az ő kedvéért távkapcsolatot is vállaltam, de nem működött hosszútávon, mert havonta csak 1-2 alkalommal tudtunk talalkozni, akkora volt a távolság köztünk. Tehát kedves 4es, köszönöm a hozzászólásod, de jó lenne, ha ismeretlenül nem szerencsétleneznél le engem, amikor azt se tudod,mi vezetett el engem idaig, hogy sem neten, sem pedig leszbikus rendezvényeken nem ismerkedem. Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy idővel Pestre költözöm, es ott keresek magamnak valakit, mert ott talan van az elkepzelesemnek megfelelo leszbikus vagy biszex nő, aki pedig pont engem keres.
2018. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ill. 6os valaszolonak ment a kommentem. Bocsi!
2018. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!