Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen (volt) az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (volt) az eddigi életetek legszenvedélyesebb szerelme és miért szerettétek annyira?

Figyelt kérdés

Én a tanárnőmbe szerettem bele 3 évvel ezelött és azóta is viszonzatlanul szeretem, hiába voltak már azóta kapcsolataim. Istennőként tekintek rá és minden tulajdonságára, de valószínűleg ezeket a tulajdonságokat másnál nem annyira szeretném. Ő attól különleges, hogy mellette értékesnek érzem magam, mellette lenni akarok valaki és folyton leakarom nyűgőzni. Ez hiányzik a kapcsolataimból és ezért ő a legmeghatározóbb szerelmem.

Nektek ki és miért?

20/L/L



2017. okt. 25. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani párom, akivel már 13 éve együtt vagyunk. Nehéz pontosan megmagyarázni, hogy miért szeretünk valakit, az ő tulajdonságai is meglehetnek/vannak másokban is , mégis csak őt szeretem , talán épp azért mert benne pontosan ezek a tulajdonságok és pontosan ebben az arányban vannak, másokban meg ezek a tulajdonságok darabonként,felvegyítve másokkal.Másban nem szeretném így ezeket a dolgokat, és vannak olyanok amiket benne imádok,de másban idegesít. Pont az a szerelem, hogy úgy szeretünk valakit, ahogy van .Egyébként az első találkozáskor nagyon nagy volt köztünk az öszhang,pontosan olyan volt,amilyennek elképzeltem életem szerelmét. Vele például őszintén tudok beszélni, elmertem neki mondani az elejétől olyan dolgokat is amiket másnak nem, mert mások előtt mondjuk kínosnak vagy furcsának találnék,pl.előtte nem színezek ki egy kínosabb szituációt vagy egy kudarcot, amit mások előtt igen, és úgy veszem észre ő is így van velem. Ő megérdemli a szerelmem,és, hogy tegyek érte és ő is érezteti, hogy én is megérem neki. És még sok apróság van, ami jelentéktelennek tűnik, mégis ezek összessége adja az ő varázsát.

42/N

2017. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy régebbi barátnőm, akivel 3 évig voltunk együtt. Egyetértek az elsővel, én is azzal tudnám legjobban összefoglalni, hogy azért szerettem őt, mert az volt aki. Ő különleges volt, igazi nő, magabiztos,érdekes, határozott, egyúttal elbűvölően bájos. Sajnos már szakítottunk, és igazából a kapcsolat felét veszekedéssel töltöttük, amikor meg nem veszekedtünk akkor csak az volt amit ő akart, mégis imádtam vele lenni.Én harcoltam is érte amíg láttam értelmét,de ő úgy döntött, hogy külön akar válni, úgyhogy el kellett fogadnom. Azóta már voltak kapcsolataim,de egyiket sem szerettem úgy mint őt és szerintem már nem is lesz olyan,akit ilyen hőfokon fogok szeretni.

34/N

2017. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az egyik ex barátnőm a hunyó, akit most vissza akarok kapni. Feltétel nélkül szeretett és én is őt. Minden hülyeségemet elfogadott és nem akart soha megváltoztatni, úgy szeretett, ahogy vagyok és én is őt. Elképesztő összhang volt és van is köztünk, ezért szeretném visszaszerezni. Nőies, tüzes, okos, határozott és elképesztően jólelkű nő. :)
2017. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért szakítottatok akkor?
2017. okt. 26. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert rosszul kommunikáltunk és félrértések hada keletkezett ebből, érthetetlen valójában az egész. De most azon dolgozom, hogy visszaszerezzem.
2017. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mégsem volt olyan nagy összhang köztetek...
2017. okt. 27. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is egy középiskolai tanárnőért vagyok oda, immáron 5 éve, és bár azt hittem fellángolás, ugyan már szeretetté változott, még mindig megvan. Valószínű meg is lesz, míg le nem érettségizek végre és elfelejthetem, ahogy van. :) Szóval sok sikert Kérdező.
2017. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani barátnőm. Két éve vagyunk együtt, de azon az estén amikor megismertem tudtam, hogy nekem ő kell. Volt egy élettel teli bája, ami úgy éreztem, hogy az én túlanalizáló, feszült személyemet egyenest hazavezeti a nyugalomba. Amikor velem van, amikor körülöttem van, mindig tudom, hogy hozzá fordulva "csendet találhatok".

Lehet ez eltér mások szenvedély definíciójától, de amikor egy embernek minden pillanata hektikus gondolatilag, akkor az egyik legintenzívebb dolgot tudja jelenteni a kényelem.

Vele pedig nem kell aggódnom semmin, mert elfogad és szinte egy teljesen más csatornánk van csak kettőnknek, amit sokan baráti körökben meg is jegyezték már, hogy csodálatos nézni.

2017. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!