Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerettetek már első látásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már első látásra egy lányba?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen volt ez a lány?


(Külső,Belső, bár ha első látásra akkor gondolom nem ismertétek annyira)


2015. dec. 21. 12:36
 1/3 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Igen. Gyönyörű, mást nem tudok róla mondani.
2015. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen! Úgy jött, mint egy villámcsapás. Gyönyörű hosszú, fekete haja van, nagy, barna szemei, gyönyörű a mosolya.. eszméletlen! A kisugárzása az, ami a legjobban megfogott. Okos, nagyon kedves, a hangját szinte hallom, ahogyan most ezeket a sorokat írom. Közvetlen, ez mellett kicsit csendesebb személyiség. Amikor először láttam, nem tudtam levenni róla a szemem. Mintha egy nagy kéz lett volna, ami így hirtelen bumm, megfog és nem ereszt! :-) A legcsodálatosabb nő akivel eddig találkoztam. Bővebb információval sajnos nem szolgálhatok, egyszer beszéltünk, viszont többször látom. Olyankor hipnózisba esem.. :-D


21L

2015. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Új suliba mentem, senkivel nem beszéltem, mondjuk nem is igényeltem, mert nem voltunk egy társaság, de azért így nem volt olyan izgalmas az első nap. Aztán bejött of és bemutatta az egyik új tanárt. Na akkor estem bele először és utoljára első látásra nőbe, fiatal, sötétbarna haj, nagyon sötétbarna szem, kicsit magas, vékony, de nem nagyon vékony, gyönyörű mosollyal. Egész órán őt bámultam. Azóta végeztem a sulival, időközben összebarátkoztunk és mostmár túl vagyok az érzelmi dolgokon, kiderült, belsőre pont olyan, akivel sosem kezdenék ki, tipikus nő, de ha ránézek, nekem még mindig ő a legszebb. :)
2015. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!