Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek volt olyan barátnőtök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan barátnőtök, aki nem szerette az ujjazást?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm, akivel nemrég feküdtünk le először, sokat szexelünk, de észrevettem, hogy nem szereti, amikor ujjazom

első barátnőm hozzáteszem.


2018. jan. 8. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha értő módon ujjaznád és mellé nyalnád is, kombóban...nekem egy ilyen barátnőm volt, aki nem szerette, ha ujjazták, "pechemre" emiatt egész nap az arcomon ült. :D Nyalatta magát.
2018. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
volt,de nem volt meg sokáig.
2018. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ebben semmi fura nincs. Nyald ki akkor.
2018. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy leszbikus lány tudná,hogy van élet az ujjazáson túl is.
2018. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért lettem lepontozva? Mindenkinek szeretnie kéne az ujjazást?! Nyalni jó, lányok ;)
2018. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora sggfejek vagytok amúgy......
2018. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én most csak azért felszavaztam Tooru-Dokuro-t hogy jelezzem mennyire ellene vagyok annak ha valaki csak ezért leszavaz valaki mást.

Mekkora hülyeség már csak azért leszavazni valaki válaszát akkor is ha nem írt semmi rosszat mert korábban unszimpatikus volt.

2018. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Köszönöm szépen a védelmet de a hozzá hasonló idióták miatt hagyom kint direkt a nevemet :) Jó érzés mikor másnak fáj az igazság :)
2018. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik megnyilvánulásod nem tetszett neki, nem is érdekel mert még ha nem is neked volt ott igazad (ez lényegtelen most) akkor is, ezen logika alapján ha írsz egy teljesen jó, haszon, kimerítő választ akkor is leszavaz csak mert te írtad?
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*hasznos
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!