Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Hány barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Hány barátnőtök volt, melyikkel meddig tartott, és miért mentetek szét (kinek a hibájából), újrakezdenétek valamelyikkel?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi meg hogy melyik barátnőtök hány éves volt, amikor összejöttetek.

2018. jan. 5. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

3 barátnőm volt. (de annál több lány szerelmem)

Elsővel fél évig, másodikkal 2 hónapig, harmadikkal 1 évig voltunk együtt.

Nincs olyan hogy valakinek a hibája egy szakítás, mindkét fél hibás valamiben vagy nem illenek össze.

Első barátnőm rájött hogy pasira vágyik.

Második barátnőm még szerelmes volt az exébe.

Harmadik barátnőm meg teljesen más lett, én szakítottam vele.

Nem kezdeném újra egyikkel se, nyomós oka volt a szakításoknak.

21 vagyok, 16 voltam az első barátnőmnél, ő is 16. A következőnél 1 év telt el, a lány 2 évvel idősebb volt nálam. A harmadikkal meg 18 évesen kezdtem el járni, ő 16 volt.

2018. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy kérdezem csak, hogy miért mentetek szét. Azért köszi a választ! :) jöhetnek még
2018. jan. 5. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyetlen egy szerelmem volt, de erre rá is bas..tam mert szépen kihasznált és megcsalt. Ez volt 2évig. Azóta pedig sok sok barátnőt szedek fel kb minden héten 3 újat és az előzőekkel is folyamatosan kavarok, természetesen úgy hogy mindenki tud mindenkiről és meglepődnétek mennyi leszbikus lány nem utasít vissza ez miatt.
2018. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

2 párom volt.


Az első:


15 éves volt, én 16, mikor megismerkedtünk. Én 17 voltam, mikor összejöttünk, ő azon a nyáron lett 16. Az anyukájától még én is kaptam ajándékot, mikor ünnepeltünk, még mindig meg van :) A kapcsolatunk 3 év és nemtudommárhányhónapig tartott. Azért ment tönkre köztünk, mert tapasztalatlanok voltunk. Konkrétan a kommunikációt nem sikerült rendesen megalapoznunk, tanácsot pedig senkitől nem tudtunk kérni, mert titokban tartottuk a szerelmünket, egyedül csak a hasonlóan tapasztalatlan barátaink tudtak róla. Utólag én úgy látom, hogy nagyobb részt az én hibám volt, de mindketten szépen dolgoztunk rajta, hogy tönkre menjen. Persze nem ez volt a cél, csak butuskák voltunk egy kapcsolathoz.


A második barátnőmet mikor megismertem asszem 16 volt, én meg fogalmam sincs, talán 18-9. 1 - 1,5 után lettünk egy pár, mindketten öregedtünk egyet. Ez egy távkapcsolat volt, kevés találkozóval. Itt én hoztam a tapasztalataimat át az előző kapcsolatomból, amit nagyon ránk akartam erőltetni, pedig ez a kapcsolat eléggé más volt. Részemről ez volt a főprobléma, a több kicsi mellett. Itt szerintem mindketten ugyanannyit adtunk bele a rosszból, neki volt két-három nagyobb belém rugása. Az utolsó a szakításunk volt, elég kemény módszert választott ahhoz, hogy elválasszon magától. Két èvet voltunk együtt, körülbelül.


Kimaradt valami, de nincs kedvem újra írni: az első kapcsolat alatt én éltem át valami nehezet, ami lelkileg rendesen lehúzott, a második kapcsolatban pedig a párom.


Az elsőről rengeteget álmodok, mindig újra egymásra találunk az álmaimban, hát nem tudom... Nekem ő volt az első nagy szerelem, szerintem csak azt akarom átélni újra. Elég nagy lángon égtünk, irdatlanul sajnálom, hogy nem pár évvel később találkoztunk... A másodikkal nem jönnék újra össze, de volt egy közös hobbink, amit mindennap űztünk. Azt szívesen visszakapnám, az nagyon hiányzik.


23L

2018. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

kettő


az első kb fél évig, 22 évesen

a mostani pedig egy éve és továbbra is eggyütt


27/LL

2018. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Komolyabb 4 volt.

14-18 éves korom között volt több kissebb próbálkozás korombeli lányokkal,amiknek azért lett vége mert nem illettünk össze vagy éretlenek voltunk a problémák megoldásához és persze nem is keres életre szóló elkötelezettséget az ember ebben a korban,ezek csak amolyan útkeresések voltak,nem érintettek mélyen,úgyhogy nem is részletezem őket.


Az első teljes értékű kapcsolatom 19 évesen volt,a barátnőm 20 volt ekkor, 2 évig voltunk együtt.Előjöttek a különbségek,a különböző életcélok,ezeket a konfliktusokat pedig nem kezeltük helyénvalóan,így állandósultak a veszekedések és szakítottunk.Miután túl voltam az első sokkon tudtam,hogy jó döntés volt a szakítás,nem hibáztatok senkit,mindkettőnknek jót tett.


A másodiknál 22 voltam, ő 23, 4 évig voltunk együtt.Szintén sok volt a veszekedés,a súrlódás és hiába szerettük egymást, éreztük hogy nem együtt fogjuk leélni az életünket, nem érdemes harcolni egymásért.Eltávolodtunk,már a saját életünket éltük egymás mellett, úgyhogy szakítás lett a vége.Ő mondta ki,de én is ezt akartam, megkönnyebbülés volt.Pár év múlva találkoztam vele,sokat beszélgettünk, annyira más életet élünk,hogy nem lenne értelme újra kezdeni,plusz régen sem működött és már nem is szeretem.


A 3. volt életem szerelme, 26 voltam, ő 29. 15 évig voltunk együtt, 13 évig éltünk együtt,részemről végig ugyanakkora volt a szerelem mint az elején,sőt egyre erősödött.De ő hirtelen szakított velem,később elmondta hogy már 1-2 éve nem azt érezte mint kellett volna,nem akarja rendbe hozni a dolgokat.Ez 1 éve történt,sokáig újra akartam kezdeni, de lassan kezdem megérteni,hogy még ha így is lenne, nem lenne ugyanaz mint régen,de nem igazán tudom mit érzek,még több idő kell.


A 4.-ket csak 3 hónapja ismerem, még nem vagyunk együtt hivatalosan, de nagyon érdekel,sokat segít a volt kapcsolatom lezárásában,hogy megismertem őt, rájöttem,hogy több értelme van a vele való ismerettségen dolgozni,mint a volt párom után sírni.Egyenlőre úgy érzem jól működne közöttünk, remélem összejön valami.Elég különbözőek vagyunk,kezdetben nehezen találtuk a közös hangot,de gyorsabban haladunk,mint gondoltam,kis összecsiszolódás után esetleg hosszú távon is működhetne,persze nem tudom mi lesz,nem látok a jövőbe. Most 42 vagyok,ő is 42.

2018. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos még nem volt barátnőm. :( Keresem az igazit.
2018. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 5 volt. Az elsőnél 17 voltam ő 20, bunkón viselkedett,folyton féltékenykedett, én szakítottam vele. Aztán 21 évesek voltunk, 9 hónapig tartott,távkapcsolat volt,nem működött.23 voltam,ő 25, 14 hónapig taratott, egy családi dolgon nagyon összevesztünk,azzal lett vége. Én voltam 25,ő 27, 2 évig voltunk együtt, kihűlt a kapcsolat. Most 27 vagyok(idén 28),a párom 32, 5 hónapja vagyunk együtt,eddig ez a legjobb kapcsolatom.

27/N

2018. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

1 baratnom volt, 2 honapja szakitottunk.

O 14 eves, en 17. 3 hetig jartunk, de elotte azert 3 honapig ismerkedtunk es flortolgettunk. Aztan igy egyik naprol a masikra kozolte, hogy szeret de neki ez nem megy es nem all keszen. :))

2018. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 baratnom volt

az egyikkel 1 evig voltam egyutt a masikkal fel evig

mindketto megcsalt.

az elso baratnom 16 volt amikor en 14

a masodik 18 en 15

a legelso baratnommel talan ujrakezdenem ha lenne eselyem viszont rengeteget valtoztam es o is,

nem biztos hogy mar jol kijonnenk egymassal.:)

16/l

2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!