Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szoktatok találni leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok találni leszbikus lányokat instagrammon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szokatlan kérdés, de még soha nem láttam ezen a felületen leszbikus beállítódású lányokat. Valamiért az instagram nem dobja fel őket. Hogyan találhatnám meg őket? Vannak erre utaló jelek egyébként?

2018. jan. 2. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondanatok egy kiindulasi alapot? Vannak ugymond hiresebb magyar instasok, akik leszbikusok? Ilyenekre gondolok, mint pl. Maris, vagy Mar Megint Kitty, stb.
2018. jan. 3. 11:09
 12/15 anonim ***** válasza:
amugy jo kerdes...egyebkent biszex vagyok, relativ sok olyan kepet szoktam likeolni, amibol ha esetleg barki is nezne, hogy miket likeolnak azok akiket kovet, egybol leesne neki, h van vmi (vannak ezek az lgbt oldalak, erre gondolok)...szoval pl. ezt is erdemes megnezni egy adott embernel, ha ilyen van, h miket likeol (stalker much, de ez ilyen :D)
2018. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Lehet találni! Esetleg ha még nem ismered ezeket a magyar leszbikus instagram oldalakat ajánlom, nézd meg kik követik őket:


- hun_lb_bi


- lmbt_hun


- love_is_rainbow



Ne felejtsük el viszont, nem mindenki ilyen nyílt de erre utaló jelek lehetnek bármilyen LMBT - meleg büszkeség szimbólum,jelmondat vagy leszbikus híresség, sorozat, film posztolása vagy bekövetése az adott illető oldalán akár...

2018. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2018. jan. 5. 11:36
 15/15 anonim ***** válasza:

en eloszor csak egy lanyt talaltam aki genderfluid de csak igy tok random ratalaltam

aztan megmeztem kiket kovet es csomo LMBTQ ember volt koztuk

rengetegnel kint volt a szivarvany vagy szivarvany zaszlo szerintem eleg egyertelmu :)

en egyebkent tobbnyire latom hogy ki lehet meleg es ki nem

szemelyisegen is latszik szerintem

persze vannak kivetelek boven

de a legtobb lanyon latszik

amugy en is keresem oket mindig :D

2018. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!