Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti szoktatok találni leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok találni leszbikus lányokat instagrammon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szokatlan kérdés, de még soha nem láttam ezen a felületen leszbikus beállítódású lányokat. Valamiért az instagram nem dobja fel őket. Hogyan találhatnám meg őket? Vannak erre utaló jelek egyébként?

2018. jan. 2. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem van instám de főként munkára használom, eszembe se jutott ilyesmit kiírni. Nem mintha szégyellném, csak nem ezen van a fókusz.


Szerintem ezzel sokan vannak így-

2018. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy valaki konkrétan kiírja vagy ilyesmi, hanem arra, hogy vannak-e erre utaló jelek, amikből lehet következtetni.


De igazából azért is kérdeztem meg, mert több embertől hallottam, hogy instán ismerték meg egymást és egyszerűen olyan hihetetlennek tűnik az egész. Mármint...hogy? :D

2018. jan. 2. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Élőben szeretek olyanokat találni.
2018. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is szeretNÉK (ha találnék). :D
2018. jan. 2. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fent, de ilyen szempontból biztos nem sokal másabb a többi közösséginél, úgyhogy ha van egy szivárvány a bioban az már azért gyanús lehet:D Vagy szivárványos képek. De egyébként is csak a szivárvány jut eszembe "jelként".
2018. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem van fenn kép amin csókolózok a barátnőmmel ami eléggé erősen utaló jel :DD (biszex vagyok amúgy)
2018. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaja a szivárványra én is gondoltam és több embernél is láttam. Abból egyből le lehet szűrni mindent. :D Igazából én ilyen apró, rejtett dolgokra gondoltam.
2018. jan. 2. 23:36
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Én szinte csak leszbikusokba botlok :D Szerintem ha találsz 1-2t akkor utána feldobja a többit is. Vagy esetleg kereshetsz a hashtagekkel, habár azt még nem próbáltam. De mondom, ha találsz párat, akkor megnezheted hogy kik követik őket /ők kiket követnek és akkor is találsz egy csomót. Van, aki kiirja eleve, vagy amit már előttem is mondták, ott a szivárvány vagy valami. Szóval csak annyi a dolgod, hogy keresel pár magyar leszbikus /biszex emberkét, és bekerulsz ebbe a hálóba egyik pillanatról a másikra :D
2018. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, főleg neked utolsó. Ha valakinek van még ötlete, akkor ne tartsa magában. :D
2018. jan. 3. 00:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó pár leszbikus ismerősöm instagramról és ha már egyet találsz akkor onnantól jön a többi is. :)

18/L

2018. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!