Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legszebb bók, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb bók, amit kaptatok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 08:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

( nekem tegnap a wow Szilveszteri bulin, egy meleg sraccal tancoltam:" I am gay, but you are beautiful", teljesen meghatodtam...:). )

40L

2018. jan. 1. 08:29
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még trollkodásnak is gyenge.
2018. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
"Ennek tolókocsi kellene".
2018. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Életem nagy szerelmétől, a tanárnőmtől kaptam ezt a bókot, egy megnyert versenyt követően:

"Büszke vagyok rád, tudtam hogy sikerülni fog!"

2018. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
"Szeretlek"
2018. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarok kötekedni, de neked nem szúrja a szemed az a "40/L"? Nem érzed degradálónak magadra nézve,hogy 40 évesen még lánynak hívod magad? Én 27 évesen már szégyelném lánynak nevezni magam, nem akarom hogy azt higgyék,hogy benne ragadtam a kamaszkorban, vagy hogy azzal cikizzenek hogy most élem a második kamaszkorom és még tini szinten vagyok,mivel már nem is tartok ott,nőnek érzem magam. De ha te még nem érzed magad nőnek...
2018. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
L mint leszbikus! Gondolkozz mielőtt írsz.
2018. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután megigazította a kapucnim és a kabátom “milyen szép lettél” :)
2018. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel az volt a kérdés mi volt a legszebb bók, amit valaha kaptam ezért annak ellenére válaszolok, hogy férfi vagyok…

Rólam tudni kell, hogy bottal három mozgássérült fickó vagyok. Így képzeleteitek nem sok bókot kaptam életemben. De egy mégis megragadt bennem, pedig már vagy 10 éve mondta nekem az akkori barátnőm.

Azt mondta: „szépek a kezeid.”

Hogy ez miért olyan nagydolog? Mert spontán jött! Nem volt ebben semmi színjáték. Mert higgyétek el, ha valamit megtanultam az az, hogy felismerjem, ha valamit csak amolyan ál jóindulatból mondanak nekem. De ez más volt!

Ezt komolyan gondolta. És mert tudom, hogy egy nő elsőre a férfi fenekét és a kezeit az arcát nézi meg, ezért számomra nincs is ennél szebb bók. Hogy:

„Szépek a kezeid.”

2018. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak ellenére,hogy mi volt a kérdés nem díszből vannak a kategóriák.Biztosíthatlak hogy itt senkit nem érdekel ha az életed leírod az se...
2018. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!