Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legszebb bók, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb bók, amit kaptatok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ó tizeske… tudtam én, hogy jönnek majd a troll beszólogatások, de őszintén szólva nem érdekel! Én csak egy kérdésre feleltem miszerint mi volt a legszebb bók amit valaha kaptam. Az itt miért lényeges, hogy ki kivel bújik ágyba?

Azt csak remélni tudom, hogy te tizeske te is férfi vagy! Mert ha nem az már nagyobb baj!

Az a nagyobb baj, ha egy ilyen ártatlan kérdés kapcsán is, támadnak a feminácik. Mert az ilyen vehemensen gyűlölködő nőket tartom én feminácinak…

Függetlenül attól kivel bújik ágyba…

2018. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A nick nevem! Tudósnak hívtak az osztálytársaim, nem véletlenül.
2018. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!