Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket mivel/mikkel tud (na)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mivel/mikkel tud (na) levenni egy lány a lábáról? Írjatok minél többen, kellenek ötletek! Thx! (A kérdés lányoknak szól)

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség, kedvesség, türelem, kellemes beszélgetések, jó humor, és ha tényleg érzem, hogy teljes őszinteséggel és szívvel érdeklődik irántam, nem csak látszatból. Minőségi együtt töltött idő (nem kell ennek valami drága randinak lennie, sőt), figyelmesség, apró gesztusok, kedves szavak. Nem vagyok anyagias, így az ajándékot említeném utolsóként, bár azt is nagyra becsülöm, de véleményem szerint nem fontos.
2017. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ez hasznos volt! :) Még-még-még írjatok véleményeket légyszi!
2017. dec. 22. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pici kedvességek mindenképp.


Mi szoktunk egymásnak full extrás reggelit főzni


Virágot vinni a randira. Tudom, régies de van egy romantikája. Nem kell nagy és extravagáns rózsacsokrokra gondolni, vár szál vadvirág is megteszi.


Egy jó film dvdén ami mellett össze lehet kuporodni a takaró alatt.


A kedvenc csokija. A mi esetünkben ez M&M's és nem valami szív alakú díszdobozos akármi.


Könyv amit szeretni fog.


Zene amit szeret.


Igazából tényleg attól függ mit szeret a párod. Legyen személyes. Mi az ami téged levenne a lábadról?

2017. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel lehet egy lányt levenni a lábáról? Ez egyszerű, érdeklődj iránta, lássa hogy figyelsz rá! Légy kedves vele, hallgasd meg! Kedveskedj neki apróságokkal, pl csinálj neki teát/kávét/forrócsokit/stb, vagy ha nehéz napja volt maszírozd meg a vállát/hátát. Igazából ennyi lényegében.
2017. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha megtanítana 1-2 hasznos karatefogásra.
2017. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
77%-os!Sajnos nem a párom,pont azért írtam ki a kérdést.
2017. dec. 27. 14:53
 7/10 anonim válasza:
Engem a szemkontaktus tud levenni a lábamról ;)
2017. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha behajolsz előttem a liftben 24f
2018. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már attól is könnyekig hatódom, ha végre ő ír rám és nem nekem kell zaklatnom :(

Engem teljesen levenne a lábamról, ha egy kis törődést kapnék valakitől. Ha nem csak én futnék mindig mások után. Ha végre valaki elfogadna és szeretne, úgy ahogy vagyok. De úgy látom túl nagy kérés már ez 😞 Hogy ne csak mindig én aggódjak érte, ne csak én küzdjek, hanem egy minimális erdeklodest mutasson felém. De ilyen emberrel még nem sikerült találkoznom, és lassan kezdem feladni...

2018. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-es

Ezzel nagyon egyet tudok érteni.Általában mindig én keresem a másikat és néha már szarul érzem magam miatta,mert olyan mintha őt nem is érdekelném...😞😔

2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!