Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lány vagyok. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok. Az utóbbi időben nagyon sokat segített egy fiú barátom. Minél többet segít, annál inkább kényszert érzek, hogy orálisan kielégítsem. Mi okozza ezt a fucsa érzést?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

? :D

Ilyet is ritkán olvas az ember.

Vonzódsz hozzá?

Miért éppen orális kielégítés a végyad? Neked nem esne jól, ha kölcsönös lenne?

2015. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem tetted még meg, ha erre vágysz?


24/N

2015. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
szia leszünk barátok ? :D 20/f
2015. dec. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Milyen jellegű segítségről van szó?
2015. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Talán ez volt a célja? De tedd meg ha attól jobban fogod érezni magad!:D
2015. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aztán minimum legyen ott annyi vákuum mint egy szívómotorban!
2015. dec. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak meg akarod neki hálálni... nincs ebben semmi különös :P. Jó, azért biztos szopni is szeretsz, különben inkább vennél neki egy tábla csokit. Ilyen a barátság, édesem... megtesszük egymásért amit tudunk :D. 25F
2015. dec. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor már egy kis tipp: https://www.youtube.com/watch?v=Uvfiaz1fwvo (Fontos tanítás leledzik a refrénben!)
2015. dec. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat attól is függetlenül milyen segitsegröl van szó? Segitett a matekban? Vagy lemosta az autòdat ? Ki tudja de egy kis viszonzàs az mindig jo foleg ha Le akarod oralissan kezelni.. Az udvarias és kedves gusztustalanság lenne...MIT Nem adnèk ha nekem is valaki oralissan kielegitene csak ugy segitség viszonzasbôl en meg azt is vissza segitenek és en is kinyaltam Ming a zsiros bödönt...tunkolnàm !
2015. dec. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
tedd meg! Légy jó fej! Ezzel tuti feldobnád az egész életét! És még te is élveznéd! Ez egy Win-Win szituáció!!!
2015. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!