Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szinte ragadnak rám a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte ragadnak rám a nők, miért? + leszbikusnsk nézek ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Tudom nagyon beképzelten hangzik a kérdés (az más dolog hogy anonim oldalom úgyse a felvágásról szól a dolog), de tényleg így van és fogalmam sincs miért.. Fiúk meg alig próbálnak közeledni.


Ha elmegyek egy buliba (pl oktoberfesten nagyon gyakran) mindig megpróbál valami csaj felszedni, nagyrészt femme-k.

Több (ex) legjobb barátnőm is belém esett és tönkre ment sajnos emiatt a barátságunk...

Vagy random rám írnak fb-n, hogy akarok e ismerkedni.

Osztálytársak is, sőt még az egyik tanárnőmmel viszonyom is volt (ő kezdeményezett)!

Ahol most dolgozok/gyakornok vagyok (tanárként) is rámmozdult a napköziből az egyik fiatal (19) nevelő, meg az iskola gyakornok pszichológusa....


Mindez úgy, hogy én egyáltalán nem tartom magam valami 10/10nek. Sokan szokták mondani, hogy jó az illatom, pedig nem is használok parfümöt..



A másik dolog...

Sokszor néznek leszbikusnak (gondolom ezért is próbálkoznak be nálam sokan). Pedig egyáltalán nem vagyok fiús.

Elég határozott a jellemem, a szarkazmus a lételemem és szeretek csipkelődni. De ebből is hogy vágják le ennyien hogy az vagyok??



Teljes a zavarodottság mint látjátok :D

Ha kell pontosabb infó szóljatok nyugodtan! :)

Előre köszi a válaszokat, hetero pasik kíméljenek!



2017. dec. 3. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

LOL :D


Ó hogyne , persze, álmodozzál csak.

2017. dec. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Önök fizetett self hype-olásunkat olvashatták. 😂
2017. dec. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

"Sokszor néznek leszbikusnak (gondolom ezért is próbálkoznak be nálam sokan). Pedig egyáltalán nem vagyok fiús."


Attól, hogy valaki leszbikus nem feltétlen kell fiúsnak lennie, hogy fel lehessen ismerni.

2017. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

3. vagyok

és attól, hogy valaki pl fiús lány, nem feltétlen leszbikus

2017. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj,de nem igazán értem a kérdésed


Szinte ragadnak rád a nők,miért?

Nem fogjuk tudni megmondani. Talán nagyon vonzó a kisugárzásod és éreznek valamit,ki tudja? mi nem


Leszbikusnak nézel-e ki?

Hát én még egy képet nem láttam rólad úgyhogy szintén nem fogom tudni megmondani

Eleve hacsak nem vagy nagyon fiús (amit mondtál hogy nem) csak kinézet alapján még nem lesz senki "gyanús"


"egy anonim oldalon úgyse a felvágásról szól a dolog" látszik nem jártál még sűrűn az oldalon. Tudod itt gyűlnek össze a világ legnagyobb farkú pasijai e leggyönyörűbb legperverzebb csajok és mindenkinek nagyon bejött az élet!!

Ugyan már.Kicsit a te kérdésed is dicsekedésnek tűnik de ha tényleg igaz akkor inkább élvezd ki ne ezen agyalj hogy miért van ez. Én a fél karom odaadnám ha a helyedbe lennék dehát én nem vagyok :)


23/L

2017. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Igazi kasz vagy, de komolyan, ha ennyire vonzó vagy szívesen vetnék rád egy pillantást

21LL

2017. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3 & #5 köszönöm az értelmes válaszokat!


A többieknek:

Nem tudom mi ezen a hihetetlen, hogy egs anonim (!!!!!) oldalon nem akarok/ nem lehetséges felvágni.. Nyilván van jobb dolgom attól hogy történeteket találjak ki és feltöltsem ide. Párt meg nyilván nem itt keresek (nem is kell, ők keresnek engem :P - najó viccelek :D), már csak azért sem mert nem a közelben lakok.


Azt is mondtam, hogy nem vagyok egy 10es csaj, tehát nem hiszem hogy a kinézetem miatt van ez.


Na meg ez nyilván nem egy hét leforgása alatt történt, nem tudom miért tesz úgy mindenki mintha kikiáltottam volna magam egy női kaszanovának :D


Csak érdekes hogy nagyrészt lányok próbálnak felszedni és nem fiúk. Annak ellenére hogy nem felelek meg a tipikus leszbikis klisének (tudjátok mire gondolok...). Amúgy itt megegyezném hogy tudom hogy nem minden fiús lány leszbikus és nem minden leszbikus fiús (mint említettem én is femme vagyok), bocsánat ha valakit ezzel megsértettem...


És én pl. a temperamentumom ellenére nehezen szólítanék le egy lányt, akiről nem tudom hogy hetero vagy femme.

2017. dec. 3. 19:06
 8/13 A kérdező kommentje:

A sokszor néznek leszbikusnak dologhoz (csak hogy értsétek mire gondolok, éjszaka elég hülyén fejeztem ki magam):


Meg szoktak konkrétan random új emberek kérdezni egy kis idő ismeretség után, hogy leszbikus/biszex vagyok e.


Vagy pl. egyik barátnőm (nevezzük Julisnak) mondta az ő barátnőjének (ő legyen Aranka), aki amúgy egyszer futólagosan találkozott/beszélt velem, hogy ismer egy leszbikust.

Erre Aranka mondka Julisnak:"Fogadjunk hogy az a fekete hajú az (én)."

Julis: "Honnan veszed?"

Aranka: "Nem tudom, csak megérzés. Teljesen olyam a kisugárzása vagy mem tudom."

Na ilyen és ehhez hasonló dolgok történnek.

Tényleg van ilyen hogy valakinek leszbikus a kisugárzása?? O.o

2017. dec. 3. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm pont ilyen. Szerinte rá is nagyon akadnak a csajok:))) (SZERINTE!XD)

LOL

Tök jó,hogy ilyen sokan vagytok. Máris értem,hogy sokan miért vannak egyedül,hisz mind ti utánatok szaladnak:)))

Na ne ne máár! Nevetnem kell:)))

2017. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Áucs, most léptem ki egy kapcsolatból...


Nem értem amúgy az ilyen hozzászólásoknak mi értelme. Örülök hogy névtelenül kitárózkodhatok (egyébként barátnőm vetette fel először ezt a "tapadnak rám" témát, azóta is téma barátmőimmel), erre mindenki azon lovagol hogy beképzelt vagyok... Ha nem hiszed el/beképzeltnek tartasz minek pazarlod az időt arra hogy végigolvasod és kommentelsz?

Megáll az eszem...

2017. dec. 3. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!