Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, azaz már csak szakmát tanulok itt és volt egy tanárnőm, aki érettségi előtt tanított és egy ideig úgy éreztem, szeretem és bebeszéltem magamnak, hogy ő is hasonlóképp érezhet irántam, de rájöttem, félreértettem és más diákjaival is hasonlóan viselkedett, akik jók voltak a tantárgyából...És már azt hittem, kiszerettem belőle, bár még mindig nagyon ideges voltam és egyben boldog is, amikor az iskolában néha összefutottunk és beszéltünk, meg megkérdezte, hogy vagyok. Viszont csoportbontásban vagyunk pár órán és az egyik csoportot tanítja és mondta abból a csoportból valaki, hogy a szóban forgó tanárnak lett barátja (mielőtt valaki erre hivatkozva kijelentené, hogy kamuuuu, mert egy tanár miért osztaná ezt meg a diákjaival..Hát nálunk van jó pár ember az osztályból, akik még 20 évesen se tudják felfogni, mit illik megkérdezni egy tanártól és mit nem. Szóval ha csak nem kamuzott az illető, simán el tudom képzelni, hogy megkérdezte valamelyik órán a tanártól, van-e barátja).

És a lényeg, mióta ezt megtudtam, habár nem is 100%, hogy igaz, mégis féltékeny vagyok az állítólagos barátjára, olyan érzés, mintha "elárult" volna, pedig nem is voltunk együtt, sőt, még azt se tudja, hogy tetszett/tetszik. Vagyis lehet, rájött abból, ahogy bámultam órán, vagy hogy kerestem a társaságát, de konkrétan nem mondtam el neki.

Szerintetek mikor múlik el ez az érzés? Volt valakivel hasonló?

20L (A tanár 32 éves körüli)


2017. dec. 2. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
20evesen meg kozepsulis vagy? o.O
2017. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos már ott bukott a dolog, hogy valószínűleg nem biszex a tanárnő :/ (illetve nem tudjuk)
2017. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Igen, bár az értelmi szintedből ítélve te sose voltál az.

2. Irigyellek, ha te ennyiből meg tudod állapítani valaki szexualitását.

2017. dec. 2. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy éreztem, hogy beleszerettem a tanárnőmbe.

Csak én el is mondtam neki. Nem kellett volna.

Nagyon aranyosan kimosta a szemem: nem sértett meg, de nevetve lepattintott.

Aztán kigyógyultam belőle. Idő kell hozzá, meg az, hogy kimossák a szemed - hogy reálisan lásd a dolgokat.

Ki lehet bírni - így utólag mindenképp.

2017. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

#2-es vagyok


"Leszbikusság" kategória - Te leszbikus vagy, pipa


Tanárnő. Lett barátja - valószínűleg hetero vagy bi.


Azt mondtam, hogy "VALÓSZÍNŰLEG nem biszex" mert amúgy is, de a tanárnő korosztályában pláne valamivel kisebb a biszexuálisok aránya, mint a heteróké.


De hajrá, puhatold ki mint a pletykás csoporttársad.


És köszönöm a flegma választ.

2017. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, köszönöm az egyetlen értelmes választ, sajnálom egyébként, hogy így reagált a tanárod :( Talán ha még év vége felé is így fogok érezni iránta, elmondom neki, úgyis max engem is lepattint, de utána úgyse fogok ebbe a suliba járni, szóval nem kell aggódnom amiatt, hogy jövő tanévben találkozunk és kínos szituk adódnak majd ebből. Vagy a másik lehetőség, aminek tudom, hogy jóval kisebb esélye van, hogy viszonozza az érzéseim, ami megint nem gáz, mert már nem leszek addigra a tanítványa, sem pedig a diák abban az iskolában, ahol ő tanít :D

4. Attól még, hogy ide írok ki kérdést, nem kell leszbikusnak lennem. Bár nem is értem, attól még, hogy én elvileg leszbikus vagyok, a tanárom miért ne lehetne biszexuális? És még jó, hogy mondtam, én se vagyok biztos benne, hogy van barátja, nem pedig csak az osztálytársam értett valamit félre vagy valami. És attól még, hogy most épp talán van barátja, még megint lehetne biszexuális. És amúgy nem a homoszexuálisok vagy biszexuálisok aránya növekszik az évek előrehaladtával, csak egyre nyitottabb a világ és egyre többen merik felvállalni.

Szívesen.

2017. dec. 2. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
amúgy én se értem miért kellett pl lepontozni a 2. válaszolót és miért kellett flegmán válaszolni, mikor szerintem ő nem lekezelően közölte, amit írt.
2017. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Köszi 7-es



Jééézusom, Kérdező, chill.

Én is tagja vagyok az LGBT+-nek. Igen, nyitott vagyok a témában, és épp ezért mondtam azt, hogy kisebb a számuk.

Mert tudom.


De egy szóval sem mondtam azt, hogy nem lehet az.


(abban tényleg bocs, hogy leleszbikusoztalak, lehetsz bi, pán, flex, satöbbi)


U.i.: akkor hadd csípjem el én is egy félremondásodat, csak hogy viszonozzam a kedvességet. "És attól még, hogy most épp talán van barátja, még megint lehetne biszexuális." Megint? :D Ha biszex, akkor biszex, pont. Nem lépeget belőle ki-be. Az egyik kedvenc hasonlatom ehhez a vérfarkas. Nem az van, hogy emberi alakban ember, farkas alakban farkas. Ha ember, ha farkas, ő mindig is vérfarkas marad :D

2017. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

83%-oska: Először is, nem sértődtem meg azon, hogy leleszbikusoztál, hanem az első válaszodban leírtad, hogy valószínűleg a tanár nem biszex, mire mondtam, hogy irigyellek, hogy ennyi alapján, amit leírtam, meg tudod állapítani valakiről, biszex-e, vagy sem. Erre az volt a reakciód, hogy hát ebbe a kategóriába írtam a kérdésem, pipa. És nem értem még mindig, attól még, hogy ebbe írom a kérdésem, miért ne lehetne biszexuális a tanár, hogy ezt így kijelented, hogy valszeg nem az :"D

És amúgy nem úgy értettem, hogy MEGINT lehetne biszexuális, hogy az előbb hetero volt, aztán biszex, aztán leszbikus, aztán megint biszexuális, vagy mit tudjam én, csak simán felqrt, hogy ideírsz valami baromságot és még neked áll feljebb, ha flegmán válaszolok és egyszerre akartam leírni egy csomó mindent és valahogy így jött ki.

De mindegy, gondolom majd amíg vitázunk a kérdés alatt, minden válaszodban fel fogod hozni ezt az elírást :"D

És amúgy ha tagja vagy az LGBT+-nek, épp neked kéne tudnod legjobban szerintem, hogy nem a nem hetero szexuálisok aránya növekszik az évek előrehaladtával, csak azoké, akik fel is vállalják...

2017. dec. 3. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Úristen ez a színvonal :D Nő létedre botrányosan alpári és buta vagy :DDD
2017. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!