Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi idő után lehet kijönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet kijönni a szerelmi bánatból?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan volt, de elég régóta rágódom rajta és még mindig nem bírtam magam túltenni az adott illetőn és a történteken. Mindenkit ellökök magamtól, megváltoztam, ismerkedni, tanulni, egyáltalán élni sincs kedvem. Mikor fog ez lecsnegeni?

Nálatok miképp zajlott ez le?



2017. dec. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

jártatok?

ha nem, akk miről beszélünk?

am meg egyéni mennyi idő... ;)

2017. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jártunk, én szerettem belé, de ő nem tudta volna és nem is akrta viszonozni. Mondhatni plátói volt, mert ugyan érzett valamit, nem vállata fel.
2017. dec. 1. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nemrég elutasítottak, de utána még reménykedtem (nyilván feleslegesen), aztán a nyár alatt amíg nem láttam a lányt végre teljesen leesett, hogy nem kellek neki. Így egy 5-6 hónap alatt múlt el ez a dolog, ebből 4 hónapig szinte mindennap láttam, nem volt kellemes. Szóval ha tényleg reménytelen, mást nem tudsz tenni, mint teljesen elfelejteni. Sz*r ez, de ha nem is ismerkedsz, tanulni meg élni legyen valami kedved, ne hagyd, hogy ez tönkre tegyen. Jobbat nem tudok sajnos.
2017. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor neked sem lehetett könnyű. Azért köszi :)
2017. dec. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!