Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kilábalni a szerelmi bánatból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom annyira fáj :( Semmi se segít már mindennel próbáltam lefoglalni magam,hazsnos dolgokkal ivással cigivel,pasikkal tanulással,munkával. Egyszerűen megyek tönkre szép lassan. Őt szerettem a világon a legjobban! 19/L
2014. szept. 18. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Voltatok együtt? Ha igen mióta vagytok külön?
2014. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kikapcsolod az agyad. Mondjuk meditációval. Egy hobbi is idézhet elő meditációs állapotot.
2014. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
4-5 évet voltunk együtt a fene se számolta és nem tudom kb. fél éve de lefeküdtem vele egy hete meg azelőtt is meg most is belemennék. Senkim sincs az ég világon de tényleg sose szeretett senki nála éreztem talán..bár kitudja lehet csak kellett valami nő annak idején. Mostmár ő is bunkó, egszerűen amúgy se szeret senki és utálom ezt az életet mert ha megszeretek valakit legyen az barát vagy a szerelmem véget ér.. semmi tartós kapcsolat létezik barátság se semmi.. se család.
2014. szept. 18. 21:39
 4/19 A kérdező kommentje:
ja és arra akartam kilyukadni,hogy rá építettem teljesen mindent elhiszek neki,amit mond de kb azt kapok,hogy milyen buta és ronda vagyok ..
2014. szept. 18. 21:40
 5/19 anonim válasza:
JAJ! te nő vagy! Neked nem kell sokat gondolkodni ,2 hét max és jön 1 új pasi és az ölébe ugrasz! A párod jobban sajnálom, mert alkoholistaként fogja élni élete ezen korszakát, mig te farkakkal vigasztalod magad.
2014. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mivan kedves harmadik? nem érted,hogy nem vágyok farkakra? ha arra vágynék kiírnék egy kérdést,hogy itt egy csúnya dagadt lány dugja meg valaki.. biztos akad valami jelentkező..
2014. szept. 18. 22:04
 7/19 anonim válasza:
Hiltinek hivják!
2014. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem érdekel semmilyen Hilti nem akarok idegen f.aaszt világos?
2014. szept. 18. 22:09
 9/19 anonim válasza:
XD
2014. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de ez nekem nem vicces :(
2014. szept. 18. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!