Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kilábalni a szerelmi bánatból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom annyira fáj :( Semmi se segít már mindennel próbáltam lefoglalni magam,hazsnos dolgokkal ivással cigivel,pasikkal tanulással,munkával. Egyszerűen megyek tönkre szép lassan. Őt szerettem a világon a legjobban! 19/L
2014. szept. 18. 21:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ha nem irtad volna bele ,hogy pasikkal is próbáltad elfelejteni, még vigaszt is nyújtanék :D De mivel leirtad nem, igy csak 1 mezei nő vagy, aki megérdemli a szenvedést :D
2014. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de nem feküdtem le senkivel csak ismerkedtem és nem jött össze mert nem igazán éreztem jól magam.. nem azt írtam,hogy végig ment rajtam a fél város.. ne állíts be ribinek kérlek
2014. szept. 18. 22:22
 13/19 anonim válasza:
Vagy csak nem kellettél senkinek :D
2014. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de hát ismerkedtem nem tetszett akivel voltam nem éreztem jól magam.. más társaságom meg nincs ilyen egyszerű de ha ekkora király vagy miért itt írogatsz ahelyett,h nőket döngetnél? na erre mit lépsz te kis pocs
2014. szept. 18. 22:28
 15/19 anonim válasza:

Mert hol irtam neked azt ,hogy döntögetem a nőket ?:D

Irtál 1 olyat ,hogy " nem leszek olyannal aki nem tetszik " Na látod... A párod sem... Akkor meg ne sirjál.

2014. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
na igen de ezzel a fiúval én kétszer találkoztam,nem feküdtem le vele nem csókolóztam nem hitegettem azzal,hogy én majd összeházasodok vele.. nem hitettem el továbbá azt sem,hogy ő az életem fénye se nem azt,h mekkora szerencsétlen és majd én virágoztatom fel.
2014. szept. 18. 22:32
 17/19 anonim válasza:
És? Ez csak téged minősit, ha valamit 100X megigérnek és te elhiszed 101.jére is.
2014. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát bocsánat,hogy szeretni mertem valakit de ezzel am, nem sokat segítesz nekem mert ha nem találkoztam volna vele ugyanúgy fájna érted már pocsiocsi?
2014. szept. 18. 22:51
 19/19 anonim ***** válasza:
De amúgy ebben van valami... Én is sokat siránkoztam egy lány után, és azóta sem bírok ismerkedni. Ő viszont már az első héten talált magának valaki mást. Így megy ez a mai világban.
2014. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!