Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már "szerelmi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már "szerelmi" betegek? Nagyon rossz érzés, és nehezebb belőle kilábalni, mint bármi más nyavalyából.

Figyelt kérdés

Annyira rosszul érzem magam, úgy érzem sosem akar majd ezek után találkozni velem, ami tegnap éjjel nála történt.

Nagyon felzaklat ha rá gondolok, mert nem így képzeltem el az estét, és őszintén szeretem már négy éve.


19/lány


2010. jún. 14. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én túléltem, mikor a vőlegényem 7 év ztán elhagyott...heteken keresztül bőgtem 12 kg-t fogytam, voltam egy kisebb pánikrohamom, de élek, nevetni tudok, szeretni tudok, várom, hogy jöjjön az igazi... ja az eg ydolog, hogy még vanak érzelmeim az ex iránt(és ő is hasonló cipőben jár) de dolgozom rajta, hogy ne legyne már semmi kötődés. Egyzser az is eljön. Ez is már hatalmas haladás..mivel az lelkem megbetegítette a testem, pajzsmirigyem elkezdett vacakolni, de már az is rendben működik...nekem a barátnők segítette..és imádkoztam az égiekhez..azt mondom, tök mindegy milyen felekezethez tartozol, vagy nem tartozol, de vmiben hinni kell!!!
2010. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm. :) Igazad van, talán egyszer kiheverem. 4 éve próbálom.


Annyira idegesít ez a szórakozó majom ezen az oldalon. Meg azok is, akik még adják alá a lovat. Hess, mindenkit lepontozok, aki nem a kérdéssel kapcsolatban ír.

2010. jún. 14. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer, és sajna nincs rá gyógyszer. Nem rég volt egy lány azt hittem ő legtökéletesebb lány, de sajnos nem jött össze. 22/F
2010. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele körülbelül

18/L

2010. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húú... nekem most szerelmi bánatom van. Iszonyat szörnyű. Nincs étvágyam, ha korog a gyomrom akkor sem igazán eszek, egy idő múlva meg elmúlik. Fogytam is, bár ez már nálam súlyos... 155 cm és sztem már csak 40 kg. Szomorú vagyok, ha vele vagyok akkor sem tudok boldog lenni vagy ránézni és mosolyogni. Állandóan őt keresem, az ablakon nézek ki mikor jön vissza vagy megy el. Ha említi, hogy elmegy valamerre azt gondolom a csajhoz megy... pedig nem igazán.
2010. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!